Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten műtenének fitymaszűk...

Jövőhéten műtenének fitymaszűkület miatt, és eléggé megosztó/változó dolgokat olvasok erről, pl.: Hogy nem szükséges a műtét de közben mégis,vagy hogy kenőccsel is gyógyítható?!

Figyelt kérdés

Az dokinő pedig kicsit fura volt nekem, egyből a műtétet javasolta, megnézett gyorsan és ennyi, hátra tudta húzni a bőrt egy kicsit volt kellemetlen, mondta hogy ez jó, de elmondtam neki hogy merev állapotban picit tudom hátrahúzni csak, nemtudom csak úgy fel le húzni, felírt betadint mondta hogy 2het mulva mondjam el neki mi változott ma pedig már hívott hogy műtét.



Szóval valaki tudna segíteni ebben? Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. szept. 2. 14:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem lehet, hogy azért kaptad a betadine-t, hogy rántsd fel magadnak és tudj fertőtleníteni?

És ha nem mered akkor műtét?


Csak kérdezem, nem értek a témához.

2021. szept. 18. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!