Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik a körülmetélés?

Hogyan zajlik a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Mi a menete, bejelentkezek valamelyik magánkórházba vizsgálatra és utána mi lesz? Hogy zajlik a vizsgálat maga, illetve utána a műtét. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2021. aug. 22. 07:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Az orvos a rendeloben megnezi, nyilvan nem o fogja meg, hanem te fogod es megmutatod. Megallpitja hogy kell mutet vagy nem. Utannan befekszel, egy-ket napon belul mutenek. Egy hetet kb bent tartanak megfigyelesre. Kiengednek. Par het mulva visszamesz es kiveszik a szalakat. Kozben a nover mond egy pikans viccet, hogy elterelje a figyelmedet a fajdalomrol.
2021. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Szalkiszedest arra ertem, hogy leveszik korulotte a kotest. Rosszul fogalmaztam. De ez sem kellemes.
2021. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Az elsönek fele se igaz. Annyi igaz megnezi max.

Mütet gyors es masnap vagy az nap mehetsz haza fajdalom 2 1-2hetig tart es utana is szokni kell kiverni 3-4hetig mem szabad Sex meg1 honapig

Ne akard ha nem muszaj.

2021. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

jól elhúzzák a fitymád, és durr, éles késsel lecsapják a végét

na jó, ezt csak afrikában :D

2021. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

#1 persze előtte 2 nappal befekszel, meg egy hétig ott vagy még utána, hát hogyne

mikor voltál te utoljára kórházban Magyarországon? aznap de legkésőbb másnap mehetsz is haza

2021. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
5 - ha elorehaladott allapotban van es sokat kell vagjanak, benn tartanak megfigyelesre. Lehetseges, hogy egy enyhe esetben hazaengednek. Nem magyarorszagon voltam, de gondolom ott is hasonlo az eljaras. Feltetelezem hogy te is tapasztalatbol beszelsz mint en, es nem csak talalgatsz.
2021. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
magyarorszagon ez gyors nem tartanak bent
2021. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#6 magánklinikán talán, ha fizeted mint egy szállodát

Magyarországon ennél nagyobb műtét után is kiszórnak

2021. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Unoka tesomnak pecamakert ültetek be.Másnap délután már otthon volt!

Ez meg ahoz képest semmi. Már otthon leszel az nap.

(Én nekem pont holnap lesz a nagy nap )

majd irok mi volt..

2021. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kitratás. Kíváncsian várom a beszámolód.
2021. aug. 23. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!