Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkület otthon orvosol...

Fityma szűkület otthon orvosolható? 18/f

Figyelt kérdés
Mióta eszemet tudom fitymaszűkületem van, 8-9 éves koromban szüleimmel már voltunk orvosnál. Akkor kenőccsel kellet kezelnem, és ,,Tornásztatnom’’ kellet. Javult is a helyzet. Majd jött egy olyan alkalom mikor hátrahúztam és csak Anyu tudott segíteni. Azóta nem próbáltam. Tisztítás is nehezen ment, ha nem is teljesen de nagyjából mindig megoldottam. Elkapott a kíváncsiság hogy vajon hátra tudom húzni. Fájni nem fáj, könnyen megy, de félúton mindig meggondolom magam. Mennyi az esélye hogy nem tudnám vissza húzni a fitymát? (Azoknak akik jönnének azzal hogy mennyire igénytelen vagyok hogy nem húzom hátra, majd tisztítom meg rendesen. IGEN bevallom igénytelen vagyok. De már szeretnék változtatni!)

2021. szept. 12. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Sosem verted még ki...?
2021. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az elmúlt 10 évben egyszer se merült fel benned, hogy megmutasd egy szakembernek? (Közismertebb nevén szakorvosnak.)

Tényleg a "Gyakorisok" rendkívül szakavatott és tájékozott közösségétől érdeklődsz arról, "mennyi az esélye, hogy nem tudnád visszahúzni a fitymáadat"?!

2021. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez már lassan 10 éve van, akkor miért nem mész szakemberhez?
2021. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem vágd le tőből és akkor két legyet ütsz egy csapásra. Megoldódik az egészségügyi problémád és nem fogsz szaporodni :D A viccet félretéve, fogalmam sincs miért írják ki a huszonkétezredik ugyanolyan kérdést... irány az orvoshoz!
2021. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Ajánlani tudom Dr. Novák Hunor irományait


Facebookon megtalálod az oldalát

Neki korszerű megoldásai vannak erre

2021. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

"Mennyi az esélye hogy nem tudnám vissza húzni a fitymát?"


Ettől ne tarts.

2021. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de sokmindentöl függ. Lényegében minden eset más, van akinél a nyujtásos módszer beválik van akinél nem. Függ a szükület mértékétöl is. Plusz macerás dolog, és nagyon türelmesnek kell lenni mert hosszu idöbe telhet. De van rá példa hogy sikerül, nekem sikerült. De mindig mondom hogy irány a doki. Elöször meg kell probálni mütét nélkül, majd ha nem jó akkor marad a mütét. Azért mondom ezt mert mint tudjuk a mütét nem fordithato vissza, vagy csak nehezen és csak bizonyos esetekben. Szoval a lényeg az hogy keress fel egy rendes dokit aki nem rögtön a szikéérr nyúl. Kérd ki a véleményét aztán meglátod hogy nálad mi müködhet és mi nem. Nem kell szégyellni, millió másik ember van aki átment ezen, az orvosnak pedog ez a dolga.
2021. szept. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha gondolod írj
2021. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Érdemes kádban furdeskor jól kiaztatni és nagyon óvatosan magadnak apránként lazítani...
2021. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Tudomásom szerint fel kell rántani.


De ezt ne vedd készpénznek, alaposan járj utána.

2021. szept. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!