Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan hogy "vizelet...

Létezik olyan hogy "vizelet csepegés" férfiaknál?

Figyelt kérdés

A minap hazaugrott a párom munka közben ebédelni és levetkőzött boxerra hogy kényelmesen Legyen.


Ekkor észrevettem hogy van egy nedvességfolt az alsóján és közvetlen ezután ahogy levetkőzött és én ezt észrevettem ment is pisilni.


Kb egy másodpercig bevillant hogy esetleg lehet valami "rossz" dolog is ami miatt ott van, mondjuk megcsalás vagy ilyesmi de mivel megbízók benne ezt el is vetettem, csak hát hirtelen meglepődtem és több dolog is eszembe jutott, mivel nem akartam rákérdezni ilyen apróságra, sem kellemetlen helyzetbe hozni.


Sokkal inkább az jutott az eszembe hogy létezik olyan a fiérfiaknál, hogy úgymond "bepisilnek" nyilván nem szó szerint kell érteni, hanem hogy ha nagyon kell már nekik előfordulhat e hogy pár csepp kifolyik?


Már csak azért is hogy nektek úgymond "lóg" a nemiszervetek és nehezebb e így tartani a vizeletet?


Egy 30as évei elején járó férfiről van szó.


Ha létezik is ilyen ez természetes, vagy valami baj van vele és nem normális?


2021. szept. 16. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Általában a nagyobodott prosztata miatt van fiatalabb korban.

Elég kellemetlen, de ez inkább vizelés után jellemző.

2021. szept. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ja igen azt elfelejtettem odaírni hogy vizelés ELŐTT történt ez.


Tehát a kérdés kimondottan a vizeletvisszatartásra vonatkozik amikor még nem történt meg.


Tehát nagyon kell pisilni és kicsepeg egy pár csepp mert mondjuk nagyon tele van a hólyag.


Azt tudom hogy utána is előfordul, de a kérdés most pont az ellenkezőjére irányul

2021. szept. 16. 16:08
 3/13 anonim ***** válasza:
Képzeld, igen. Sajnos van. És a kaksi is befigyelhet.
2021. szept. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, a záróizmok nyomás alatt elég jól teljesítenek szerintem, útolag a problémás.

Akkor passz.

2021. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De amugy ha megcsalt volna azt levágnád, annak a foltnak más jellege van.. :)
2021. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdeztem és komoly válaszokat is szeretnék.


Már ha komolyan írtad hogy valaki bekakál... 😀 az már más tészta szerintem, azért van különbség a kettő között

2021. szept. 16. 16:14
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló nem tudom milyen jellege van a masik foltnak, nem szoktam nézegetni az alsóját, most is csak véletlenül vettem észre.
2021. szept. 16. 16:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Kivülről nem biztos hogy egyértelmű, de belülről bizonyos,olyan "csigafoltos" a vizeletes nem olyan.
2021. szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Oké de még ha "csigafoltos" is semmi biztos hogy megcsalásról van szó, sőt. Ezért nem jó nézegetni az ilyeneket.


Lehet hogy csak felállt neki, vagy kifolyt valami csak úgy szimplán.


A férfiak működése is van olyan bonyolult mint a nőké szerintem 😀


Legalábbis úgy tudom, de nem akarok okoskodni mert nem vagyok férfi.


Olyanról is hallottam már hogy még előváladék is "kilökődhet" anélkül is hogy merevedésük lenne vagy bármi izgalmi állapot. Úgy mint mondjuk a nőknek a folyás.

2021. szept. 16. 16:23
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egészséges férfiak farka, gyakran spontán is feláll, pláne ha jó nő van a közelben, vagy a képernyőn.

És ilyenkor is folyhat a csigafolt.


És különben is, mi van HA megcsalt? Na?

2021. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!