Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik olyan hogy "vizelet...

Létezik olyan hogy "vizelet csepegés" férfiaknál?

Figyelt kérdés

A minap hazaugrott a párom munka közben ebédelni és levetkőzött boxerra hogy kényelmesen Legyen.


Ekkor észrevettem hogy van egy nedvességfolt az alsóján és közvetlen ezután ahogy levetkőzött és én ezt észrevettem ment is pisilni.


Kb egy másodpercig bevillant hogy esetleg lehet valami "rossz" dolog is ami miatt ott van, mondjuk megcsalás vagy ilyesmi de mivel megbízók benne ezt el is vetettem, csak hát hirtelen meglepődtem és több dolog is eszembe jutott, mivel nem akartam rákérdezni ilyen apróságra, sem kellemetlen helyzetbe hozni.


Sokkal inkább az jutott az eszembe hogy létezik olyan a fiérfiaknál, hogy úgymond "bepisilnek" nyilván nem szó szerint kell érteni, hanem hogy ha nagyon kell már nekik előfordulhat e hogy pár csepp kifolyik?


Már csak azért is hogy nektek úgymond "lóg" a nemiszervetek és nehezebb e így tartani a vizeletet?


Egy 30as évei elején járó férfiről van szó.


Ha létezik is ilyen ez természetes, vagy valami baj van vele és nem normális?


2021. szept. 16. 15:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem torolte meg magat pisiles utan es az utolso par csepp a gatyaba sikerul. Gondolom nem akkor ment eloszor wc-re, amikor hazaert.

Sok ferfi alapbol nem hasznal papirt pisiles utan, pedig rohadtul kene szerintem.

2021. szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Olyankor el tudom képzelni,ha már nagyon kell, hogy egy kicsi ki jön.

De amugy elötte nem jellemző.

2021. szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A férfi húgycső sokkal hosszabb mint a női, ezért a záróizmok jobban kitartanak, de ennek ellenére létezik férfi inkontinencia. Léteznek külön hímvessző pelenkák is erre.


Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ebben a korban inkontinenciáról lenne szó. Sok férfi sajnos nem törli le a makkját vizelés után, úgyhogy el tudom képzelni, hogy esetleg ez egy korábbi vizelés "maradványa". Egy másik opció esetleg előváladék. A férfiak sokszor mindenféle kiváltó inger nélkül is megmerevednek, aminek során simán történhet 1-2 csepp előváladék kiszivárgása.

2021. szept. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!