Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért érzek égető érzést a...

Miért érzek égető érzést a péniszem belsejében maszturbálás után?

Figyelt kérdés

Naponta maszturbálok, és kb 3 hete szokott lenni egy erős égető érzés a péniszem belsejében és mintha az anuszom külsejében is érezném. Maszturbálás után kb 5 perce jelentkezik és egyből kell is menjek a WC-re vizelni. Ezután eltérő de még egy kb 30 percig fennáll és utána elmúlik. Szexuálisan nem vagyok aktív és csak kizárólag önkielégítés után jelentkezik. Nem maszturbálok durván és a pénisz belsejében jelentkezik a csípő/égető érzés. Mit tegyek, mitől van ez?

18f



2021. okt. 2. 14:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem írni, hogy járok edzőterembe és általában edzés után jelentkezik, nem tudom ha lehet-e valami összefüggés. Edzés sok vízet szoktam fogyasztani, kb 1,5 liter 1-2 óta alatt.
2021. okt. 2. 14:58
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
használsz valami sikosítót maszti közbe?
2021. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem de az égető érzés belső részen jelentkezik. Nagyon meg vagyok ilyedve, de orvoshoz nem igazán akarok menni
2021. okt. 2. 15:09
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
prosztata gyulladás jele
2021. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálam is ugyanez volt, és tényleg nagyon rossz érzés. Igyál cickafark teát az jó a húgyúti fertőzésekre.
2021. okt. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor nem valószínű, hogy rák vagy valami komoly?
2021. okt. 2. 15:26
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Mi lenne? Húgycső rák?:D
2021. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom na csak filóztam, mert ugye ez lenne a legrosszabb opció:) de valami megoldást kéne kapjak rá, mert a rá következő fél óra nagyon fájdalmas tud lenni
2021. okt. 2. 15:42
 9/14 anonim válasza:
100%
A spermád normális színű és állagú?
2021. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát gondolom igen, nem tudom nincs viszonyítási alapom. Lehet egy kicsit zselésebb, de amúgy sok szokott jönni fehéres cuccokkal benne és átlátszó lötty is. Ennél jobban nem tudom körül írni.
2021. okt. 2. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!