Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladástól fitymaszűkü...

Fitymagyulladástól fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Pár napja volt fitymagyulladásom, a sok kamillás borogatástól sokat javult (majdnem teljesen), de a gyulladás után fitymaszűkület alakult ki. Általában évente 2-3-szor van hasonló gyulladásom a rendszeres tisztálkodás ellenére is. Miután elmúlik a gyulladás, hetekig tartó fitymaszűkületem lesz. Ez mitől lehet? Csak műtéttel lehetne rajta segíteni?

2018. szept. 25. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is rendszeresen begyulladt (szűkületem nem volt), végül ráuntam és körülmetéltettem magam. Nem volt könnyű döntés, de nagyon megérte. Nem csak a problémámtól szabadultam meg, de a szex is jobb metélten. :)
2018. szept. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkeppen csinaltasd meg a metelest. En is megcsinaltattam
2018. szept. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na azért ha van rá más megoldás is nem fogom....
2018. szept. 26. 07:06
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy ha úgy döntök hogy megcsináltatom, hol tudnék jelentkezni rá?
2018. szept. 26. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mi okozza a gyulladást. Csak úgy a fityma megléte biztos nem, szóval azt érdemes lehet megvizsgáltatni, főleg ha ennyire rendszeres. Amikor éppen nem aktuális a dolog, akkor mennyire szűk a fitymád? Próbáltad már hátrahúzva tartani?
2018. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább menj el a háziorvoshoz hogy kiderüljön mi váltja ki a gyulladást,mi áll a háttérben.


A metélést kerüld el,nem szép látvány,egyből mindenki ki szúrja,beszólogathatnak érte,mehet a cikizés.Van akiknek metélés után csak sikosítóval ment a szex és a maszturbálás is.A fityma nem hiába nőtt oda.

A gyógyulási idő is 4-6 hét és több hónap mire a hegek halványodnak,de a nyoma megmarad és az első 2 hétben kellemetlenségek adódhatnak,a seb kötözésre szorulhat,semmi sport 2 hétig stb


Csak súlyos fitymaszűkületkor kell metélni,ha tudod kerüld el.


Inkább nyomozd ki mi váltja ki a gyulladást.Lehet valami irritál.A fityma nem hiába nőtt oda,védelmi funkciója is van és a szexben is szerepe van.

2018. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!