Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar huszonévesen....

Merevedési zavar huszonévesen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatal srác vagyok,de teljesen elvagyok keseredve mivel nem megy a szex,mert merevedési zavarom van.Régebben minden jól működött,de néhány hónapja ez van.Van egy csodálatos kedvesem aki szeret és akit én is szeretek,de tudom ha ez így folytatódik,akkor előbb utóbb elhagy.Voltam már dokinál,de még egyenlőre semmi nem derült ki.Annyi biztos,hogy nem pszihés eredetű a gond.Totál bevagyok fordulva.Soha nem gondoltam volna,hogy velem ilyen előfordulhat.Ha vannak ilyen panasszal sorstársaim,akkor nagyon szívesen várom hozzászólásukat.
2010. szept. 2. 11:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Korábbi párommal mi is sokat kűzdöttünk ezzel, nála úgy volt, hogy ha teljes merevedése is volt, rövid időn belül lelankadt , aztán idővel már nem is sikerűlt azt elérni... Neki sem volt semmi panasza, tünete, ezért nem is szaladt egyből orvoshoz, aztán kb fél év után már muszáj volt elmennie, mert kezdte felőrölni a dolog, és súlyos prosztatagyulladást állapítottak meg nála( pedig ő is csak 24 éves volt, és semmi tünet nem utalt erre) - kapott erős antibiotikumokat, jó pár hónap volt míg rendbejött, de már pár hét után érezhető volt a javulás ( szó szerinte :)). Azért is érdemes mielőbb utánajárnotok, mert idővel kialakul a pszichés probléma is a sok kudarc miatt, nálunk is így volt, de ne csüggedj, lesz még minden a régi!

27/N

2010. szept. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!Egy picit megnyugtattál:-)
2010. szept. 2. 11:43
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem pszihés a gondod és totál be vagy fordulva kicsit ellentmondás nekem!Szerintem inkább az a biztos,hogy nem szervi eredetű!Nekem is volt ilyen!Gondolom már több éve megvan a barátnőd,valószínű nem volt még sok kapcsolatotok és van is még mit tanulnotok.
2010. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem pszihés eredetű a problémám.Egyáltalán nem értetted meg amit leírtam,de azért köszönöm a választ.
2010. szept. 2. 12:21
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször pszichés eredetű az ilyen probléma.Saját tapasztalatból tudom, mennyire apró, jelentéktelennek tűnő kapcsolati problémák is okozhatják.Legjobb terápia. ha szexuális játékokat találtok ki, nemi aktus nélkül.Úgy is ki lehet elégülni. Érdekes, de második kapcsolatban a nemi szőrzet hiánya okozott merevedési gondokat Ahogy kinőtt a szörzet, ugy jött vissza a merevedés.
2010. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%

de igaz pszichés, mert mert ha az akor meg gyogyulsz,ha nem akkor meg gyogszer,

de szval láényeg ne streselj, jarj pll fallabdéni, igy lmegy a stresz, és barátnődet ne csak egy pozban dudg meg, de modjuk másik, meg onan tudo pzsiché e , ha reggel felébredsz áll-e afarkad, ha nem akor gond van

ha igen :D

akor nyugi :D

rico voltam

2010. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnom reggel nem áll!:-((((((
2010. szept. 2. 17:00
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha nem áll reggel, enyhe stressz miatt is lehet.

Legaktívabbak a férfiak de. 10-11 körül, du pedig 16-17 óra körül.Ha nem áll fel, pettingeljetek, szokjatok össze, kényeztessétek egymást.Megnyugtatásul mondom, még hatvan éves korodban is fogsz kefélni, de akkor már kevesebb lessz a merevedési gondod.

2010. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne:-)De nekem tutira valami komolyabb gondom van a szerszámmal.Már több mint 5 éve együtt vagyok a párommal és nagyon szeretjük egymást,ezért nem is értem.A doki azt mondta,hogy elküld még egy két vizsgálatra.Csak az a baj,hogy 1 hónapban csak egyszer fogad,olyan sok betege van......:-((((((
2010. szept. 2. 19:46
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Szia, Réka vagyok, hol laksz pontosan, akár tudok adni egy jó dokit. Budapesten laksz? Ha igen hol? Mi is ilyen gondokkal küzdünk.
2010. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!