Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar huszonévesen....

Merevedési zavar huszonévesen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Huszonéves fiatal srác vagyok,de teljesen elvagyok keseredve mivel nem megy a szex,mert merevedési zavarom van.Régebben minden jól működött,de néhány hónapja ez van.Van egy csodálatos kedvesem aki szeret és akit én is szeretek,de tudom ha ez így folytatódik,akkor előbb utóbb elhagy.Voltam már dokinál,de még egyenlőre semmi nem derült ki.Annyi biztos,hogy nem pszihés eredetű a gond.Totál bevagyok fordulva.Soha nem gondoltam volna,hogy velem ilyen előfordulhat.Ha vannak ilyen panasszal sorstársaim,akkor nagyon szívesen várom hozzászólásukat.
2010. szept. 2. 11:13
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Réka privátba tudnál nekem email-t küldeni.Igen Budapesti vagyok.A párodnak pontosan ez az állapot van,mint ami nekem?
2010. szept. 3. 05:59
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is ez volt a probléma, pedig fiatal a párom, az urulógus elküdte a spermáját bakterológiára, és találtak benne egy olyan baktériumot ami ezt okozhatja, semmi más tünete nem volt, orvos engem is elküldött dokihoz, mert nekem is szedni kellett mivel ez szexuális úton átvihető a partnerra, legtöbb nőnél is tünetmentes de ha benne van, spontán vetélést is okozhat ha babát akarnak, és a fertőzött spermától is lehet az. Jelzem nem nemibetegség, de ha beléd kerül így terjed, plussz nyállal.
2010. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Már voltam spermavizsgálaton és az normális eredményt mutatott.
2010. szept. 3. 10:20
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem arra a sperma vizsgálatra gondolok amikor csak számolgatják őket, hanem tenyésztésre., az is volt?
2010. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem volt.Sajnos a dokimmal legközelebb 1 hónap múlva találkozom,de mindenféleképpen megkérdezem tőle.
2010. szept. 3. 10:52
 16/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha lett volna szerintem tudnál róla, mert adott volna bakterológiai leletet, mindenképpen kérdezz rá mert ott derül ki a legtöbb gond. És antibiotikummal szépen kezelhető is és meg is gyógyulsz .
2010. szept. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mindenféleképpen megkérdezem.
2010. szept. 3. 11:11
 18/27 A kérdező kommentje:
Meg tudnád írni annak az antibiotikumnak a nevét amit szedett a párod?
2010. szept. 3. 18:55
 19/27 anonim ***** válasza:
58%

Felkéne kersned 1 urológust, de megpróbálok segíteni válaszolnod kéne az alábbi kérdésekre (legjobb lenne privátban):

-dohányzol?

-van valami betegséged?

-szedsz gyógyszert, és ha igen akkor mit?

-szoktál piálni? és ha igen milyen gyakran (igaz bevonhatjuk ide az összes káros anyagot pl.:drog, stb.)

Ha nem oldódna meg a probléma keresd fel a háziorvosod

2010. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%
Házi orvost, vagy urológust 22:29-es vagyok.
2010. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!