Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Este elalvás előtt de csak...

Este elalvás előtt de csak este kimegyek vagy 7-8x a wcére mert ingerem van valamikor csak egy két csepp jön de ugyerzem menni kell ! Voltam orvosnál minden rendben van ,allítólag beidegződés lehet . Van ilyen esteleg masnál is!? Köszönöm !

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudok úgy elaludni, ha nem mentem el előtte mosdóba! :D ha már voltam és mèg olvasgatok stb kb fél órát, hiába voltam, menni mell mégegyszer :D
2021. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
* menni kell.. :D bocsi elírtam :D
2021. okt. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős,valami megoldás vkinél?

Konkrétan néha csak pár csepp,de inger van.

Illetve ha iszok,akkor rögtön kell mennem sokszor.

Ha tartalmas a napom,akkor kevesebbet megyek.

Este viszont úgy mint a kérdező :/

Csípni nem csíp,és egészséges kajákat eszek. Nem látott a szám kakaóscsigát és péksütit jó ideje,nem gyakran fogyasztok káros dolgokat.

2021. okt. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez szerintem is egy rossz beidegződés. Nekem is el kell mennem alvás előtt közvetlen pisilni, bár nem járok ki ennyiszer, max. 2 alkalommal.
2021. okt. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

OCD is lehet. [link]

Röviden arról szól a cikk, hogy egy ember gyakran érezte fizikailag is, hogy pisilnie kell, és felkeresett több orvost (urológust is), akik nem találták az okát, majd végül elment pszichológushoz, aki megállapította, hogy OCD és kigyógyította belőle.

2021. okt. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy beteg lennék.

Ha az lenne,akkor nagyobb baj lenne.

Mármint hogy tuti súlyos dolgokhoz vezet minden,ha nincs kezelve.

Vagy lehet a folyadékfogyasztás,a mi mennyi.

Lehet kísérleteznem kéne,összeírni.

2021. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!