Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koleszos fiúk! Ti hogy szoktát...

Koleszos fiúk! Ti hogy szoktátok megoldani a hónalj és a fanszőr borotválását a koliban?

Figyelt kérdés

Életemben először leszek kolis és novemberben költözöm be. Már megnéztem, hogy milyenek lesznek a körülmények. Annyira nem otthonos, de jobb, mint napi 3,5 órán utazni. Zuhanyzók emeletenként vannak, el vannak választva, de nincs ajtajuk és függöny csak a felén.

Kb. havi egyszer megyek majd haza. Ti hogy tudjátok borotválni a hónaljatokat és lent? Egy hónap alatt azért rendesen megnő? Vagy igazából nem is nagyon gyakori a borotvált egyetemi koliban?

Borotváltan szeretem, de nem zavar a borostás sem, csak nem tudom egyetemen kolis közegben cikizik-e egymást az emberek emiatt.



2021. okt. 24. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

szerintem már kinötték ezt korszakott

nyugodtan szed le szört ugyse fog ezért beszolni senki mert az az jelenti nezi farkad az meg kicsit bzis lenne

2021. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

azért szerintem nem kell ehhez olyan sok ész...

viszel egy elektromos borotvát, bemész a wcre, leszeded egy pillanat alatt a cuccot, aztán vagy megy a wcbe, vagy zsepibe, és kidobod...

2021. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy a wc-re miért nem gondoltam. :D
2021. okt. 24. 16:47
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Borotválkozz meg akkor mikor hazamész. Milyen gyakran leszel otthon?
2021. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy havonta egyszer megyek majd haza

Amúgy ez gyakori, hogy bemész a wc-be és valaki az ajtó mögött géppel letolja a szőrt? :D

2021. okt. 24. 17:12
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

De most konkretan mitől féltek ? h valaki eszreveszi szörtelen vagy h 2percig kb lehuzod szört es ott fognak állni veled szembe es neznek es röhögnek?

ebresztő 21 század 10ből 8 férfi borotválja vagy trimmeli

2021. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%
ha wC-ben fogod csinalni tuti szivatni fognak én mondanam "mizu Bro megy vibrátor hallom "
2021. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Ezt ráérsz otthon megcsinálni vagy amikor nincs ott senki.
2021. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

8-as, szóval szerinted nem gáz, ha a zuhanyzóban fogom a borotvám és leszedem a szőrt miközben más is fürdik? Ez normális egy koliban is?

Én borotválom és nem érzem cikinek más előtt, hogy csupasz, de mondom az se zavar, ha épp borostás és nem tudom heti egy-két alkalommal lekapni, mint otthon

2021. okt. 24. 18:45
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy nem ez egyéni higénia nem lábad borotvalod mint egy nő. Nyilvan fura elsőre de most valovilagban is siman lekaptak szerintem ebbe semmi nincs ennyi erővel az arcod se borotvald mert meg lát mást :D

okos fiu vagy te tudod h ez nem nagy dolog 20 evvel ezelőtt még igen de most 2021ben nem

2021. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!