Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koleszos fiúk! Ti hogy szoktát...

Koleszos fiúk! Ti hogy szoktátok megoldani a hónalj és a fanszőr borotválását a koliban?

Figyelt kérdés

Életemben először leszek kolis és novemberben költözöm be. Már megnéztem, hogy milyenek lesznek a körülmények. Annyira nem otthonos, de jobb, mint napi 3,5 órán utazni. Zuhanyzók emeletenként vannak, el vannak választva, de nincs ajtajuk és függöny csak a felén.

Kb. havi egyszer megyek majd haza. Ti hogy tudjátok borotválni a hónaljatokat és lent? Egy hónap alatt azért rendesen megnő? Vagy igazából nem is nagyon gyakori a borotvált egyetemi koliban?

Borotváltan szeretem, de nem zavar a borostás sem, csak nem tudom egyetemen kolis közegben cikizik-e egymást az emberek emiatt.



2021. okt. 24. 16:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a segítő válaszoknak.

Akkor nem én leszek az egyedüli, aki zuhanyzás közben heti kétszer lent is megborotválkozik. :D Megnyugtató, hogy ez normális közösségi együttélésben is és nem néznek rossz szemmel, ha a falnak fordulva gyorsan megcsinálom.

Amúgy mennyire gyakori a mai egyetemista kolisok közt, hogy csupaszok lent?

2021. okt. 24. 19:34
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

változo 50% trimmert ( nem szur nem patog ki) .

20% csupaszra borotvalt 20 szörösebb

de ez tipp lényeg ha luser leszel ugy kezelnek ha gátlástalan ugy kezelnek szval tőled függ h állnak hozzad

2021. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az egész kamukérdés a szőrtelenítési szokások megismeréséről szólt? Imádni fognak, ha ezt fogod vizslatni...
2021. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
13-as: +1 :D
2021. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Semmi szükség a rosszindulatra, de megértem, mert sok a beteg ember ezen az oldalon, akik itt élvezkednek. Az én érdeklődésem viszont tök őszinte és ártatlan volt. Nem akarom senki fanszőrét vizslatni.
2021. okt. 25. 20:11
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Simán csináltuk a koleszban, általában inkább hétvégente, mert akkor nagyon kevesen vannak bent.

Ha nem este mentem zuhanyozni, hanem mondjuk délután, akkor szinte sosem jött be senki.

Ha mégis, akkor úgyis hallotta, hogy a szélső zuhanyban vki zuhanyozik, el sem jött odáig.

2021. okt. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én elhiszem, de tényleg sok a beteg az oldalon.
2021. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

En pl nem borotvaltam a fanszoromet meg a honaljamat (mashol meg nem igen vagyok szoros), es nem volt ciki. Ugyhogy ez annyira nem lenyeges egy koliban.

De talan erdmes a leghatso zuhanyzoban vagy delutan amit irtak + mas is a zuhanyzoban csinalja ezt diszkreten ugyhogy nem lesz gond ebbol.

2021. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%
Èn 2 èvig voltam koleszos de nãlunk senki nem törődőt azzal ha èn borotválom nèha ha látták csak egyet mosolyogtak es megveregetèk a vállam
2021. okt. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
31%

de az volt a kérdés a KOLESZBAN hogy? erre beírják csináld otthon :DD mennyi hülyee van isteneeeem. szövegértés egyes!! szerintem bezárt ajtós kotlós wc-ben... csendben lehetőleg nem túl hangos ollóvágásokkal. am ilyenen csak idióták és gyerekek nevetnek, használd ezt ha kinevetnek hogy te még kis csupasz idioota vagy azt se tudod kb hova tedd be! ;)

22/F

2021. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!