Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Koleszos fiúk! Ti hogy szoktát...

Koleszos fiúk! Ti hogy szoktátok megoldani a hónalj és a fanszőr borotválását a koliban?

Figyelt kérdés

Életemben először leszek kolis és novemberben költözöm be. Már megnéztem, hogy milyenek lesznek a körülmények. Annyira nem otthonos, de jobb, mint napi 3,5 órán utazni. Zuhanyzók emeletenként vannak, el vannak választva, de nincs ajtajuk és függöny csak a felén.

Kb. havi egyszer megyek majd haza. Ti hogy tudjátok borotválni a hónaljatokat és lent? Egy hónap alatt azért rendesen megnő? Vagy igazából nem is nagyon gyakori a borotvált egyetemi koliban?

Borotváltan szeretem, de nem zavar a borostás sem, csak nem tudom egyetemen kolis közegben cikizik-e egymást az emberek emiatt.



2021. okt. 24. 16:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20-as, az utolsó mondatot többször el kellett olvasnom, hogy egyértelmű legyen. :D Vicces, hogy tényleg sokan vannak akik azt gondolják ha valaki a farkát borotválja, hogy gyerekes és még sosem dugott élő csajt. :D Akik ezt gondolják sokszor mosdatlan, csómós fanszőrű srác. Szerintem full semmi baj, ha valaki natúr, de tisztán tartja a fanszőrét, néha meg talán vissza is vág 1-2 centit belőle.
2021. okt. 29. 17:16
 22/23 A kérdező kommentje:
Amúgy örülök, hogy normális és nem megvetett vagy undorító dolog, ha valaki a koli zuhanyzóban borotválja lent. Attól tartottam, hogy ezt nem szokás a higiénia meg hogy ez túl intim és ilyenek miatt. Köszönöm az értelmes és segítő hozzászólásokat
2021. okt. 29. 17:20
 23/23 anonim ***** válasza:

korábbi válaszoló:

de mért lenne undorító??

koleszban vagy...ababn a pillaantban neked az az otthonod, ott csinálsz mindent, kaját..pisilsz..kockulsz, tanulsz stb.

az lenne undorító ha utcán csinálnád..vagy szüleiden ágyán :D

kolival ekapcsán csak 1 gond lehet hogy max nem olyan tiszta.. de szerintem wcdeszkán ülve el lehet intézni.

2021. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!