Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris lány vagyok. Szerint...

Bipoláris lány vagyok. Szerintetek lehet esélyem normális kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nekem kapcsolatokat kialakítani, mert félek hogy megbélyegeznek. Sokszor előfordult már. És szégyellem is magam a miatt hogy ilyen gondjaim vannak. Nem tudok az osztály társaim szemébe nézni, mert szégyellem magam. Volt egy srác aki tetszett nekem, de aztán csúnyán megalázott, mert nem mondtam szerinte rögtön igent az ajánlatára. Kerül mintha leprás lennék vagy nem tudom. Valszeg megtudta mi a helyzet velem. Nem akartam semmibe bele menni mert sokan bolondnak tartanak, és ezt nem is titkolják. Nem akarok terhet rakni senkire. Félek.
2019. máj. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem.

Apám is az volt, elcseszte az egész család életét.

2019. máj. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő gyógyszer mellett a bipolaritás kordában tartható, úgy mint egy cukorbetegség. Kérdező: nem tehetsz róla, el kell ezt fogadnod!


Én is bipoláris vagyok és voltak kapcsolataim( most is van, de ennek valószínűleg a végét járjuk) sok sikert, kitartást! 24F.

Ha van kedved erről beszélgetni, írj nyugodtan.

2019. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Mit értesz normális alatt? A többség előítéletes, nehezebb dolgod lesz találni olyasvalakit, aki nem az. De boldog kapcsolatra kb. ugyanannyi esélyed van, mint mindenki másnak.

És ne szégyelld. Szégyellni döntéseket kell, nem a gondjaidat.

2019. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!