Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here pótlásra lenne szükségem,...

Here pótlásra lenne szükségem, mennyibe kerül egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
Van vagy volt-e valaki hasonló helyzetben?

2021. nov. 12. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A sógorom szeretett volna ilyen műtétet hererák után. Elvileg támogatja a TB, de csak kijelölt kórházakban. Ő végül mégsem kérte a műtétet. Érdeklődj a kezelőorvosodnál, ő biztosan tud segíteni. Viszont most valószínűleg várnod kell, mert a covid miatt most állítják le a nem életmentő műtéteket. Magánban legalább fél milliós költséggel számolhatsz egy gyors guglizás alapján.
2021. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Magánban ez elérheti az 1 millát is. Sima epekő műtét kerül 700 ezerbe összesen minden vizsgálattal együtt.

Ellenben kinyalják a popsidat is.


Sajnos nagyon drága, amit sokan hitelből engednek meg maguknak. Én is gondolkozom egy magánkórházas dolgon, és igen, hitelből. Nincs felesleges 1 millióm, de több százrem sincs erre


Szóval a lényeg hogy sajnálatosnak tartom, hogy az alap egészségügy konkrétan 0. Egyik orvos ezt mondja, másik azt. Ellátás színvonala egyenlő a nullával. A nővérek, tisztelet a kivételnek bunkók. Az orvosok lekezelőek. Kérdezem én, hogy miért fizetjük a TB-t? Egy tetanusz oltást sem támogat már.


Saját tapasztalat. Pénteken délután szögbe léptem. Nem vettem észre csak annyit hogy valami megszúrta a talpam. Este zuhanyoztam, megmostam, megnéztem, mondom egy kis seb és lefertőtlenítem. Másnap piros csík indul. Megyek a sürgősségire nem látnak el. Ügyeletre küldenek, ami természetesen napközben nincs. Este ügyeleten közlik, hogy ez nem rájuk tartozik. Sürgősségire mész, ügyeletre küldd. Nem vagy előrébb már semmivel sem, pedig hidjétek el kellően ideges voltam. Nem jutottam semmire. Vasárnap eltelt, majd a háziorvos beutalót írt hétfőn sürgősséggel a sürgősségire. Közölték hogy majd váltsam kina tetanusz injekciót a kapott recept alapján. Mire mindennel végeztem a háziorvos abbahagyta a rendelést. Felhívtam hogy ne haragudjon de most végeztem. Házhoz kijött és beadta. Szó nélkül. Hála neki még élek. Kórház? Konkrétan ha meghalsz sem számít nekik

2021. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A műtétet a Tb támogatja,de az kelléket meg kell venni.

Pár éve az árát 50 ezerért olvastam.

2021. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátomnak van műheréje, pontosabban az egyik az neki.

Már így ismerkedtünk meg, és csak később mondta el, én észre sem vettem.

Látványra biztos furi lenne, ha csak egy lenne neki, úgy nem tudom elképzelni milyen lenne.

2021. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!