Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha hipochondriás...

Mit tegyek ha hipochondriás vagyok?

Figyelt kérdés

Régebben csak néha gondoltam azt hogy az vagyok, de egyre jobban a szemem elé tárult a valóság azzal a dologgal, hogy a neten böngészem a tüneteimet és rettegek egy olyan betegségtōl, ami talán nem is valós... Tegnep példáúl észrevettem hogy a lágyékomban a kismedencénél az egyik nyirokcsomó fel van dagadva (egy ideje mar így van) és a tüneteimet böngésztem, végül ott kötöttem ki 1-2 ora múlva, hogy szinte biztos voltam benne, meghalok (itt valamiféle halálfélelem lett úrrá rajtam), mert biztos hererákom van... (A biztonságos kedvéért hétfōn kérek idōpontot, mert azota a herem egyik es másik oldalán mindkét nyirokcsomó beduzzadt (nem nagyon csak annyira hogy kitapintható legyen) nem tudok mondani pontos helyet mert szinte elmondhatatlan helyen van).

Esetleg ha erre van valami meditáció, jóga vagy bármi hasonló természetes dolog kérlek írjátok le!



2021. nov. 26. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat foglalkozol magaddal.Keress valami hasznos elfoglaltságot.
2021. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A heréken valószínűleg a mellékheréket érzed. De ha megnyugtat, akkor kérj időpontot. Amúgy sajnos én is ilyen vagyok. Próbálok küzdeni ellene, de nem mindig sikerül. Fél éve fájt mindkét herém, én is elkezdtem olvasgatni, hogy mi lehet, végül már ott tartottam, hogy kasztrálnak mint egy kutyát. Pedig a feleségem többször is megtapogatta őket és semmi eltérést nem talált. Ahogy persze az orvos sem. Azóta a feleségem mindig azt emlegeti, amit a TLC tévécsatornán hallott. Az orvos az az ember, aki bebizonyítja, hogy a netes diagnózis téves.
2021. nov. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!