Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt valamikor ezen az oldalon...

Volt valamikor ezen az oldalon egy tipikus hipochonder kérdező, ezért tartanak mindenkit hipochondernek, aki nem egészséges?

Figyelt kérdés

2021. okt. 12. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
még itt van.
2021. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, milyen gyakran jársz az oldalra, de kb. kétnaponta jelennek meg hipochonder kérdések, olyankor napi 2-3.
2021. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Emiatt aki nem hipochonder, azt is annak kell tartani?


Amúgy a korona óta látogatom ezt a kategóriát néha, más kategóriákban vagyok aktív.

2021. okt. 12. 22:22
 4/14 A kérdező kommentje:
Vagy arra gondoltok, hogy minden ilyen kérdést egy személy ír ki?
2021. okt. 12. 23:10
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
igen. jó eséllyel te vagy az a személy.
2021. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én biztosan nem. Eleve a korona óta látogatom a kategóriát és nem folyamatosan.
2021. okt. 12. 23:14
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"ezért tartanak mindenkit hipochondernek, aki nem egészséges?"

Már megbocsáss, de mi az, hogy nem egészséges? A hipochondria lényege éppen az, hogy makk egészséges az illető, csak bármilyen betegség szóba kerül, vagy olvas róla, akkor magán is éppen azokat a tüneteket vélelmezi... és bet

Szóval aki nem egészséges, az nem hipochonder...

2021. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha az embernek bármilyen tünete van, hipochondernek mondják itt. Ha orvoshoz megy bármivel, hipochonder. Ha pozitív lelete van? Hipochonder. Ha maga a kezelőorvos küldi tovább? Hipochonder.


Ezért gondolom, hogy lehetett itt egy tényleg hipochonder kérdező akár 5 éve és azóta mindenkire ráhúzzák, hogy ő az és eldöntik, hogy nem hisznek neki.

2021. okt. 13. 09:56
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Én már olvastam a kérdéseidet. Az biztos hogy nagyon rákattantál a témára, ami nem egészséges. Próbalj mással is foglalkozni ne csak a testeddel. Talalj egy hobbit, segíts másoknak.
2021. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerintem sok random kérdést tulajdonítotok egy személynek.


Köszönöm, ezer hobbim van (időm már kevesebb), törekszem az egészséges életmódra, ami nehéz, mert mindig ellenkezőjét kell (t)enni, mint amit kívánnék, máskülönben én nem foglalkozom a testemmel.

2021. okt. 13. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!