Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

Valójában csak érdekelne olyan emberek véleménye akik voltak esetleg hasonló helyzetben. Pár napja felfigyeltem arra hogy barna az ondóm (nem, nem véres), ez azóta se változott, időnként (viszonylag ritkán) égető/csípő érzést okoz a hugycsövemben a vizelés, emellett a mai nap már váladék folyik a hugycsövemből (lassan). Van egy lány akivel lefeküdtem már egy jópárszor óvszer mélkül és neki volt valamiféle fertőzése (hamarasan kiderül pontosan mi) 6 hónapja viszont az orvosa azt mondta kigyógyult és azt se mondták neki hogy ettől függetlne fertőzne. Most a kérdés hogy mi vajon a betegségem, én személyszerint hugycsőgyulladásra gyanakszom. Amint can rá lehetőségem kêrek az urológiára természetesen isőpontot.

Köszi a válaszokat előre is :)



2021. dec. 4. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos, mert fertőzésed van.
2021. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták. És lehetőleg amíg ki nem gyógyulsz, ne legyél együtt a lánnyal, mert visszafertőzöd őt.
2021. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már jóval több a húgycsőgyulladásnál, a barna szín arra utal, hogy valahol vérzés van ill. a vastartalmú fehérjék meg a bilirubin anaerob környezetben (valamilyen baktérium hatására) sötét színezékké alakulnak.
2021. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!