Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ha fitymaszüküle...

Mit csináljak ha fitymaszükület mütét után sokszor feláll?

Figyelt kérdés
Annyi a bajom hogy egy hete sincs hogy meg vagyok mütve de már a mütét napján lévő este is felállt..Ez iszonyat kellemetlen.Azon kivül hogy nem gondolok rá még mit tudok tenni?(kiverni ugye nem szabad)!Csak normális válaszokat várok!
2021. dec. 15. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orvosom műtét után azt mondta,hogy aludjak baba pózban,húzzam fel a lábaim,fekudjek oldalt és ahogy írtad ne gondolj rá.
2021. dec. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy addig spannoltam magam gondolatban, hogy képes voltam ejakulálni érintés nélkül.
2021. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1 es írta .Ilyen pózban a p. az alhasban marad,és kevésbé feszül meg .
2021. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50 után már kevésbé lesz ilyen problémád .
2021. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na!Megtaláltam a nekem jó modszert!(MELEGEK FIGYELEM!)

Mivel úgye nem verheted ilyenkor ki egy hónapig ezért aki passziv meleg srác az ujjaza magàt!Mert nagyon jó érzés lesz!És nem kell hogy kiverd de megis jon spermad..Nem sok de jon es az érzet megvan.😀

2021. dec. 16. 00:59
 6/6 anonim ***** válasza:

🤦

Mi a francot keresek én itt?....

2021. dec. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!