Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tart az érzékenység...

Meddig tart az érzékenység körülmetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4,5 hónapja volt lézeres TKM-em egy debreceni magánklinikán.

Teljes szűkület miatt kellett, így nem volt más választásom.

Ezelőtt még soha nem volt szabadon a makkom, így az is hatalmas fájdalommal járt amikor a doki lehúzta a figymámat és elkezdte lefertőtleníteni. Az érzékenységre azt mondta, hogy 2-3 hét és elmúlik.

Azóta eltelt 4,5 hónap, szép munkát végzett, esztétikusan begyógyult minden sebem, de a makk érzékenysége azóta is fenn áll és bekötés nélkül nem tudom hordani.

Valakivel történt már hasonló eset vagy tudnátok tippeket, praktikákat adni, hogy mit is kellene vele csinálnom, hogy ez elmúljon?

Mert így még használhatatlan is.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2021. dec. 15. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalmas?
2021. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Napközben bekötve elvagyok vele, nem akadályoz semmibe.

Akkor rossz ha szabadon teszem bele a gatyába vagy hozzányulok, dörzsölöm a kezem rajta.

2021. dec. 15. 18:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ébben a cipőben járok és többször feltettem itt ezt a kérdést. Nem fognak válaszolni sajnos ez a tapasztalat.


Ja de, mindig megtalál valami hülye, hogy ecetezzem le.

2021. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el egyszerűen, hogy ebbe senki nem tud segíteni és nincs rá gyógymód. Nekem a neogranormonos kezelést ajánlották, de még nem próbáltam.

Te esetleg próbáltad már?

2021. dec. 15. 22:40
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A Neogranormonról én inkább kikérnék egy szakszerű tanácsot, mert az a krém nem odavaló. Ugyan körülmetélés után a makk úgyszólván kifejleszt magának egy új védőréteget, de igazi bőr nem nől oda és a Neogranormon konkrétan hámosító. Egyébként szintén teljes körülmetélésem volt, 3 hét után le lehetett venni a kötést, és szokni kellett még egy ideig. Pontosan már nem emlékszem, de egy ideig szintén túlérzékeny volt és idővel hozzászokott mindenhez. Lehetséges, hogy az érzékenység ellenére hagyni kellett volna. Az önkielégítés is nehézkes volt egy ideig, többféle krémet használtam, végül mára már szinte semmi sem szükséges.

Egyébként én körülmetélés után saját buta fejjel próbálkoztam a Neogranormonnal és nagyon rosszul rászáradt. Megszenvedtem azzal is, hogy leszedjem. Orvos le is beszélt róla azonnal. Igaz ugyan, hogy nálam ez még közvetlenül a gyógyulási periódus alatt történt. De alapból nem oda találták ki. Én felkeresnék emiatt egy urológust.

2021. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

15:28-as: 2,5 éve volt a körülmetélésem, és nekem pont a Neogranormon (és a Betadine) segített sokat, hogy szép legyen a végeredmény. A doki is ezt ajánlotta.

Kérdező: az érzékenységnek már el kellett volna múlnia, nekem úgy 1 hónap után semmi nem maradt belőle. Kérdezz rá egy hozzáértő dokinál.

2021. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

A Neogranormon évtizedek óta legjobb kenőcs a test alsó részeire.

Régi neve,popsi kenőcs .

Ez egy zsiros kenőcs,és nem szárad bele a sebbe .

Jól írta a 6 0 is . Az orvosok nem letiltják,hanem ajánlják.

2021. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is nagyon erzekeny volt a makkom egy jo darabig. En ugy szoktattam hozza a kulso ingerekhez, hogy zuhanyzas kozben mindig egyre tavolabbrol csorgattam ra a vizet, ugy, hogy mindig picit fajjon. Majd amikor mar ment, torulkozovel torolgettem egyre erosebben. Ezek utan pedig elkezdtem nyugalmi helyzetben, pl elalvas elott tv nezes kozben felhuzni a bort az alsogatyaban, majd ha mar ez is ment fajdalom nelkul, ugy is aludtam el.


Szoktatni kell a makkot a folyamatos kulso ingerekhez, ha napi szinten csinalod jo lesz!

2021. dec. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Törölközővel törölni?! Úristen, maga lehet a pokol.
2021. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9-es:

Egyáltalan nem! Amikor arra a szintre jutottam h torolgessem, mar egyaltalan nem fajt, sot, nem okozott semmilyen kellemetlen erzest! Higyjetek el, ha naponta mindig csak egy picivel tobb erintkezesnek teszitek ki a makkot, nagyon hamar erhettek el jo eredmenyt

2021. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!