Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más férfiaknak is kellemetlen/...

Más férfiaknak is kellemetlen/kényelmetlen ülni?

Figyelt kérdés
Kb. iskolás korom óta ilyen vagyok. Nem szeretek ülni. Olyankor a belső combon / nemi szervem környékén ha nem is fájdalmat, de kellemetlen érzést érzek. Olyan érzés, hogy mozdulnom kell, fel kell állnom, mert nem jó így. Nem fáj, inkább ilyen zavaró. Nagyon kellemetlen ez az egész, főleg, ha társaságban kell ülnöm. Másnak is ilyen érzése van? Alsónadrágom, nadrágom direkt elég bő, hogy véletlenül se az szorítson.

2021. dec. 15. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nem kellemetlen. De nem lenne jobb egy passzos boxer, ami a helyén tartaná, és nem fityegne a nadrágban, ez által nem tudná rosszul mozdulni és nem nyomnád?
2021. dec. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A férfiak mikor leülnek,általában rutinból a nemi szervük alá nyúlnak,és megemelik,Ez kényelmes helyet ad neki.

Nálad erre a gatya ,nadrág lehetőséget is ad.

2021. dec. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora baromságot. Egy pasit sem láttam még aki leült és azonnal a farkát markolássza.
2021. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A laza alsónál pont alulra tudnak kerülni a herék leülésnél és az nem jó érzés. Régebben nekem is így volt, de pár jóideje szoros boxert hordok, ami a heréket is emelve tartja, de persze nem felpréselve, mert az sem jó.

Azóta nincs ez a probléma, mert pont egy kicsit kell csak emelni, és akkor leülés közben nem a combok alá kerülnek, hanem fölé.

2021. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 as nagyon félre értetted a választ,biztos nő vagy .
2021. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam a laza alsónadrágot, mert korábban passzos volt, vagy 'normál', de ezekben még rosszabb volt. Ott állandóan ugyanezt az érzést éreztem. Nálam a laza alsó így is egy felüdülés volt. Különben én nem tudok úgy leülni, hogy a combom fölé kerüljön a 'cucc', legfeljebb, ha eléggé hátradőlök, szinte már befekszem a székbe.
2021. dec. 22. 01:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!