Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sperma mintát kell leadnom...

Sperma mintát kell leadnom urogoliai vizsgálat miatt, hogyan kell?

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvos, hogy a gyógyszertárban kell vennem steril edényt a mintaadas miatt, na de a mintaadas az hogy van?


Szárazon ki kell csapni, gondolom síkosító se lehet a makkon?

Ki hogyan adta le a mintát?


2021. dec. 16. 19:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Rákérdezek azért az orvosnál, hogy számít-e, hogy van-e önmegtartóztatás. De külön erre nem tért ki
2021. dec. 17. 10:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy ment, hogy magánrendelésre mentem, munkaidő után, előre egyeztetett időpontra. Az orvos elmondása szerint fontos, hogy legyen 4-5 nap önmegtartóztatás, majd önkielégítés után a mintával 1 órán belül érjek oda a rendelőbe, valamint steril edényt használjak, amit a patikában lehet venni pár száz forintért.


Munkaidő vége felé már senki sincs az öltözőben, így gyorsan rárántottam, majd bele az edénybe. Odaértem, átvették, bevizsgálták, fizettem, majd távoztam a lelettel. Ennyi.


Nekem egyszerű termékenységi vizsgálat volt.

2021. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!