Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milehet az ha a zsáknak a...

Milehet az ha a zsáknak a legalján rendszeresen erős viszketés kínoz? Naponta többször és ugyanott. Ehhez jön hozzá még a vessző alján vagy belső részén a bőr szintén ugyan ott viszket.

Figyelt kérdés
Remélem jól fogalmaztam és nem törlik.

2021. dec. 16. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvaltozas nem lathato semmi? Lehet tul szaraz a bor esetleg?
2021. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gombásodás lehet.Ez terjedhet is .
2021. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs elváltozás. Szárazság esetleg de az hogyan kezelhető? Az elmúlt 1 évben híztam valamennyit és nem igazán szellőzik a zsáknál de a másik helyen?
2021. dec. 16. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én is ezzel küzdök. Itt kaptam egy tanácsot, hogy egy kis ecettel mossam át. Először csíp egy kicsit aztán elmúlik a viszketés meg minden.

Nekem ez vált be eddig.

2021. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet ez irritáció, nem megfelelő mosószer, stb. Anno nekem ilyenre orvos írt fel kenőcsöt, valami szteroidos cucc, elmúlt 1 nap alatt.
2021. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legvalószínűbb a gombásodás.
2021. dec. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
atopias dermitisz.menj börgyögyaszhoz,ad rá krémet elmulik
2021. dec. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Évek óta küzdök ezzel. Lehet, hogy valahol ez egy isteni igazságszolgáltatás mert ahol én tanultam ácsnak ott sokan viszkettek miattam az üveg és kőzetgyapottól.
2022. jan. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!