Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem volt még aktusom, a...

Nem volt még aktusom, a fitymafékem is rövid, okozhatja ez, hogy nehezen áll fel majd maszturbálásnál és szájjal való kényesztetésnél is gyorsan elmegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos még sosem volt komoly kapcsolatom, és amikor odaérnék, hogy szexelni kéne akkor rendszerint fel se áll. Ha végül feláll akkor a franciánál már kb 1 perc alatt elmegyek. Kb volt ez 5 lánynál akkor is igazából részegen. Részegség is az oka, de az első és utolsó lánynál józan voltam és megbeszéltük előre, hogy lefekszünk. Ujjaztam, nyaltam. De közbe végig nem állt fel. Aztán amikor én jöttem kérnem kellett, hogy verje amig feláll. Kellemetlen volt kb 1 másfél percig. Aztán ha felállt akkor kb már éreztem, hogy nemsokára elmegyek. Neki kezdett a franciának és kb 1 perc mulva elmentem. Ugyan ez van maszturbációnál igazából ott szorítom a farkam elég rendesen és olyan gyorsan csinálom ahogy akarom. Ha valami jó képet vagy videót találok 1 perc alatt ki verem magamnak. Amit említettem a cimben, hogy rövid a fitymafékem az urulogus szerint. Ez is kellemetlen mert az első lánynál még a gumit se tudtam felhúzni a makkon lévő bőr miatt. Bepánikoltam aztán eldobtam a szoba másikfelére a gumit. Összefoglalva van valami teknika arra, hogy ha végre eljutok oda, hogy betegyem a lánynak akkor álljon is meg ne is menjek el már az elején? Meg ugye, hogy összefüggésben van-e ez a rövid fitymafékkel? Sajnos covid van abszolut nem vállalnak el a korházba ilyet. Magánklinika lesz de az sok pénz lesz.

2021. dec. 25. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ittasan éppenhogy nehezebben megyek el.
2021. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Össze vissza írod a hülyeséget.

Nem volt még aktusod de a szopásnál meg hamar elméssz.

Hogy van ez akkor?

A hülye hokizást felejtsd el. Azt tudnád elhúzni ha akarnád és akkor talán javulna valamit.

2021. dec. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aktus alatt a rendes dugást értem. De ha abba a szopás is beletartozik, akkor valóban nem jól fogalmaztam
2021. dec. 26. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan nagy baj. Kezdetben én is nagyon gyorsan elmentem dugásnál is, meg szopásnál is. Ezt bizony gyakorolni kell sokat, jobb lenne, ha úgy hokiznál, hogy erre figyelsz és direkt késlelteted az elélvezést. Kend be a makkod babsolajjal vagy síkosítóval és óvatosan tágítsd a bőrt, hátha javul valamit a műtétig.
2021. dec. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!