Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj ha bőr húzogatással...

Az baj ha bőr húzogatással nem akar jönni az anyag?

Figyelt kérdés
Még régebben rájöttem egy másik módszerre, más pozícióra, amivel tud jönni az az átlátszó anyag. Még nem volt magömlésem. Mennyire jelenthet ez nagy veszélyt a jövőbeli szexuális életben?
2021. dec. 27. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Direkt nem kérdezem meg, hogy hány éves vagy, mert lehet, hogy törlik a kérdésedet a válaszod után. Ha még csak kamaszodsz, akkor semmi gond, majd jönni fog. Ha viszont már elmúltál 18 éves, akkor keress fel egy urológust.
2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! De akkor az nem baj ha más pozícióban jön az a fehér anyag? Pl. nem felhúzással hanem így hasonfekve? Tudom eléggé kínos :(
2021. dec. 27. 12:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán hason fekve jobban izgulsz?!Minden esetre nem mindegy,hogy hány éves vagy, ha 18 éven felüli akkor valóban keressél fel egy szakembert.
2021. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt a hason fekve/felhúzva részt nem értem. Kifejtenéd? Továbbá a testeddel kapcsolatban ne érezz semmit se kínosnak.
2021. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A bőr húzogatásával is menni fog az. Valószínű, nem csináltad elég ideig.
2021. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat ja 5 hol irta addig verd (huzogasd) amig nem jön
2021. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet az a baj, csak így először úgy eléggé nehéz, de próbálkozni fogok
2021. dec. 27. 14:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért nehéz?
2021. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Basszus most nézem hogy félreírtam annyira féltem/idegeskedtem ettől az egésztől... Szóval lehiggadtam egy picit, csak annyi van hogy régebben így hasonfekve jött az az átlátszó anyag egyszer-kétszer amikor este volt, de nem sokat csináltam meg most sem, csak most elkezdtem ezen gondolkodni. Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 27. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Így továbbra sem világos, mi lehetett a gondod. De a lényeg, hogy teljesen mindegy, milyen pózban maszturbálsz. Egészségügyi szempontból nincs jelentősége.
2021. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!