Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő alatt alakul ki...

Mennyi idő alatt alakul ki magas vérnyomásnál valamilyen betegség? Hogyan segíthetek "házi" módszerrel a férjemnek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok azért vettünk vérnyomásmérőt. A férjemét is méregettük. Igy derült ki számomra, hogy nagyon magas. Aggódom. Végre rávettem, hogy menjünk el orvoshoz. Fogynia is kell, mivel én CH csökkentett étrendet folytatok azzal nem lesz nagy gond. A testmozgásra kell még rá vennem.

2021. dec. 28. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ne házi módszerekkel segíts neki, hanem szedjen vérnyomáscsökkentőt, diétázzon, mozogjon. A kezeletlen magas vérnyomás rámegy a vesékre, szívre, károsítja az egész szervezetet.
2021. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Első körben orvos vizsgálja meg.

Házi vérnyomáscsökkentő gyógynövények léteznek, mint fagyöngy tea. 2-3 hét után fejti ki a hatását. Egészséges étkezés, és a testmozgás is segíthet.

2021. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ilyesmikre gondoltam mint a fagyöngy.Utána is nézek, nem ismerem.

Leírtam direkt,hogy megyünk orvoshoz, diéta rendben lesz,testmozgásra rá veszem.

2021. dec. 28. 09:45
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Ha nagyon magas a vérnyomása holmi fagyöngy, meg galagonya nem fog használni. Tudom, a barátnőm most csinálta, semmit nem ért.
2021. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

4-es, amíg nem jut el orvoshoz, addig segíthet. Nem azt írtam hogy megoldja a gondot, de ha már egy kicsit is csökkenti, az jó. Az egészséges életmód pedig alapvetően csökkenti a vérnyomást. További tényező a stressz, amit a testmozgással szintén le tud vezetni.

A gyógynövények pedig nem egyik napról a másikra hatnak, kell nekik 2-3 hét, de nem is azt írtam hogy mindent helyrehoz, csakhogy csökkenti a vérnyomást.

2021. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Jajjistenem... Ha nagyon magas, akkor ne fagyöngyözz, meg ráolvasással próbálkozz házi módszerekkel... Ez életveszélyes is lehet!

Azonnal orvoshoz!!!!!

2021. dec. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
5-ös...én pedig azt írtam, hogy a barátnőm 6 hétig próbálkozott, nulla eredménnyel. Nem csökkentette neki 1 hgmm-t sem. De az tény, hogy a fogyás segíthet, kérdés mennyire magas az a vérnyomás. Mert ha 180-ról indul akkor annyit nem fog segíteni, hogy ne károsodjon a szervezete hosszútávon. Orvoshoz!
2021. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem használnak azok a marhaságok semmit. Gyógyszer! Főleg ha nagyon magas.
2021. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Fogyás, és testmozgás.

Ha nagyon magas akkor tényleg inkább gyógyszer, amíg le nem fogy.

Fagyöngyözes helyett inkább egyen kevesebbet. Tudom, azért tenni kell.

2021. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
Ne szóljuk le az ayurvedikus szereket, mert van akinél hatnak.
2021. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!