Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő alatt alakul ki...

Mennyi idő alatt alakul ki magas vérnyomásnál valamilyen betegség? Hogyan segíthetek "házi" módszerrel a férjemnek?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok azért vettünk vérnyomásmérőt. A férjemét is méregettük. Igy derült ki számomra, hogy nagyon magas. Aggódom. Végre rávettem, hogy menjünk el orvoshoz. Fogynia is kell, mivel én CH csökkentett étrendet folytatok azzal nem lesz nagy gond. A testmozgásra kell még rá vennem.

2021. dec. 28. 09:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat. Főleg akik megértettek, hogy mi a kérdés. Én igenis hiszek a természetes gyógymódokban avagy "házi " módszerekben. Direkt leírtam, hogy megyünk orvoshoz, diéta, testmozgás oké

Pluszban kerestem valamit. Mint amikor pl megfázom és csinálok egy jó forró mézes citromos gyömbéres teát.

2021. dec. 28. 16:46
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen magas az a vérnyomás. De ahhoz, hogy legyen mondjuk egy krónikus veseelégtelensége, vagy valami visszafordíthatatlan probléma, az évek. Pár nap alatt nem alakul ki ilyesmi.
2021. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
11: hinni lehet, de egy magas vérnyomás nem nátha....
2021. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok már le! A kérdező sem mondta, hogy csodaszer, de mondta hogy megy vele a párja orvoshoz. Megteszi a kellő lépéseket, de addig a természetes gyógymódokhoz fordul. Teljesen érthető hogy nem ül tétlenül, hanem kipróbál minden mást addig, amíg nem kerül gyógyszerre a sor. Komolyan mondom, a gyakori tele van szövegeértelmezési gondokkal küszködőkkel.
2021. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!