Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiúk biciklizés közbe hova...

A fiúk biciklizés közbe hova rakják a fütyijüket?

Figyelt kérdés

2022. jan. 3. 19:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
ad #8: nem a fütyivel van gond, hanem a herékkel, hiszen azok érintkeznek a nyereggel. A herék tömött, kemény állagú szervek, az őket érő ütés valóban nagy fájdalmat okoz, maga a fütyi (pénisz) nyugalmi állapotban egy puha szerv, még az ütést is elviseli. Amennyiben a nyereg rezgései átadódnak a heréknek, az járhat kellemetlenséggel, de hasonlóan kellemetlen, ha a gát tájékán van rezgés, mert ott meg a prosztata van közel a nyereghez. Megfelelően kibélelt alsóneműt kell hordani.
2022. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
80%
Én úgy ülök rá, hogy a fütyim elöl legyen, lengedezzen. :)
2022. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12 köszönöm
2022. jan. 3. 19:50
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit alaposabban nézz meg egy anatomiai atlaszt és választ kapsz a kérdésedre. (A medence csontozata is eltérö a két nemnél és a külsö nemi szervek elhelyezkedése is.)
2022. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Én a zoknimba szoktam gyűrni a végét.
2022. jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Gyere el velem bicajozni és kitapogathatod! :D

Amúgy előre/felfelé van a combok között, nem rajta meg a golyókün ülünk. Azt tényleg nem nagyon lehetne kibírni. Fájdalom nincs, inkább hátrébb szokott megfájdulni. Ha a csomag fáj akkor nem jó a nyereg.

Nekem néha ha szűkebb nadrág van rajtam és rosszul sikerül ülnöm, akkor el szokott zsibbadni. Fura érzés, mintha nem az enyém lenne :D Főleg vizeléskor fura :D

2022. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyan biciklit vettem aminek a nyereg alatt van egy kis táska és oda.
2022. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem tud szabadon mozogni, tartja a ruha, olyasmi, mint ahogy a cicijeid vannak a melltartóban.

A két here nem tökéletesen egy vonalban van (aminek oka van), és így alapból inkább balra áll ilyenkor a "fütyi", de ezért én inkább jobbra igazítom, így biciklizés közben is arra lenne, ha bicikliznék. Pont úgy ahogy ülés közben is van.

Amúgy "közbeNNN"!

2022. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17: :-DDDD
2022. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Főleg a golyókra kell figyelni, nehogy odanyomódjanak a nyereghez. De ha megfigyeled, fiúk nem egyből huppannak rá a nyeregre, hanem kicsit elölről hátrafelé mozdulattal, így véletlenül sem ülnek rá a herékre, hanem kissé előretolódnak a golyók.

De a megfelelő alsónaci is segít rajta, mert az tartja kicsit, így nem tud annyira lógni, hogy ráüljön az ember.

De a másik amire figyelni kell, vagy teljesen kell ülni, vagy jobban felemelkedni a nyeregtől, de azt nem szabad csinálni, hogy kicsit emelkedik meg az ember, mert akkor ilyen esetben könnyen felcsaphat a herékre a nyereg.

2022. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!