Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Visszatérő hüvelygomba a...

Visszatérő hüvelygomba a péniszen?

Figyelt kérdés
Sajnos 5.hónapja küzdök az exem től kapott hüvelygombával. A Canesten és társai nem segítettek, így elmentem urulógushoz aki írt fel vényköteles krémet. Azt mondta, hogy azért fertőződik mindig vissza mert a spórák az alsó nadrágjaimon vannak. A kérdésem az, hogy mivel lehet ezeket kiirtani a ruhákból? Vettem Sanytol fertőtlenítő port amit a mosószer mellé kell tenni, a mosógépet 95 fokos programmal átmostam ecettel. Az összes alsónadrágomat át fogom mosni ezzel a sanytollal 60fokon. Valakinek volt már hasonló? Ti mivel szabadultatok meg ettől?

2022. jan. 7. 00:55
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon egyszerű, viszont nem fog tetszeni! Ne mosd meg a makkod szappannal kb. egy hónapig! Vízzel is csak finoman!

A péniszeden lévő hasznos bakteriális flóra tenni fogja a dolgát, csak ne cseszegesd!


A gomba eltüntetésénél mindig a környezet a lényeg.

2022. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fontos kérdés amúgy még, hogy van-e fitymád. Ha nincs, akkor ez kritikus, ha van, akkor talán kevésbé: dobd ki az összes alsónadrágod, ami nem közel 100% pamut. Úgy értem, hogy az elasztán oké, de a műanyagok nem.
2022. jan. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Persze van fitymám. Talán 25alsóm pamut, 3 ilyen feszulos nejlonos azokat kidobom.


Hát most 14 napig kennem kell ezzel a krémmel. Utána megkérdezem azért hogy akkor most mivel is mossam...

2022. jan. 7. 02:27
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Figyi, én nem kenném vele, de ha szerencséd van, akkor elmúlasztja. Viszont hidd el nekem, hogy a gombás fertőzést mindig a környezet okozza és főleg ott tud kialakulni, ahol sérülést szenvedett a bakteriális flóra. Normál bőrön (nem puha, nem nyákos rész) meg általában a folyamatos nedvesség csinálja.
2022. jan. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
*a flórát legjobban az erős tisztítószerekkel lehet szétcseszni. A sima szappanok, folyékony szappanok a makk szempontjából erős szereknek számítanak, főleg amelyikek teli vannak illatanyagokkal, azok még erős irritációt is okoznak.
2022. jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor mivel mossam azutan, hogy véget ért a krémezés?
2022. jan. 7. 03:01
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Langyos vízzel, ahogy írtam.
2022. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 7. 04:05
 9/10 anonim ***** válasza:

jobbulast sajnos tenyleg annyi kemia behatás éri amikre nem gondolunk szval tenyleg viz eleg neha lehet baba szapan mondjuk.

Ha mindent kimosol fertötlenitő programon nem lesz gond ha még is viszajön akkor érdemes elmeni börgyogyaszhoz mert kicsit többbet tud ebben témába

2022. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem lassan egy éve bevan gyulladva! Kitartást főnök, kb 6-7 kenocson túl vagyok. Most teafaolajat próbálok majd.
2022. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!