Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rák vagy polip, vagy csak...

Rák vagy polip, vagy csak simán székrekedés?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Egy ideje már "szenvedek" az alábbi tünetektől : székelés után mindig van egy olyan érzésem, hogy van, amit nem sikerül sehogy sem kinyomnom, viszont minden nap van szilárd állapotú székletem. Úgy tudom, hogy a polip és a rák is okozhat ilyen fajta tüneteket, de az ilyen fiatal korban egyaltalán előfordulhat? Egyébként olyan 2 hónapja voltunk vele orvosnál, vettek vért és elküldtek hasi ultrahangra is, de mindent rendben találtak.

2022. jan. 8. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyeres kiboltosulás szokott ilyen érzéseket okozni.
2022. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem inkább maradj a halnál. Az ilyen ínyencségeket nem sok ember gyomra bírja.
2022. jan. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aranyérre tippelek én is, és székrekedésre.
2022. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 2-nek uzenem, h ne keresgeljen ebben a temaban, ha nem birja a gyomra
2022. jan. 8. 21:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Az orvos nezett aranyeret is, es azt mondta nem lat semmit. Viszont szerintem csak kivul nezte meg, melyre nem nagyon nezett be
2022. jan. 8. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan a gyakorin kérdezed, hogy van-e rákod? Szerinted honnan tudnánk? Vagy van, vagy nincs. Ebben a korban nagyon ritka, de nem lehetetlen.
2022. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A ct nagyon jól kimutat minden rendellenességet, jobb mint az ultrahang, viszont drágább is, többet kell rá várni, és az orvos is csak indokolt esetben küld el ilyen vizsgálatra. Ha nem kért ilyen vizsgálatot azt ő jibban tudja, hogy miért nem. Próbálj bízni az orvosodban, ha valami komoly lenne, azt felismerné.
2022. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vérvételen esetleg lehetnek árulkodó jelek ilyen fajta betegségekre? (rák, polip, férgesség, stb...)
2022. jan. 9. 13:25
 9/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha székelés után egyszerűen benyúlsz a leghosszabb ujjaddal a végbeledbe és próbálod kitapintani azt a részt, ahol érzel valami csomót, kiboltosulást.
2022. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem csinálom, nehogy felsértsek vagy elfertőzzek valamit.
2022. jan. 12. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!