Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen baja, betegsége lehet...

Milyen baja, betegsége lehet egy srácnak, ha olyan részeg, hogy bepisil, és kinn van egy jó ideig a hidegben télen?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés, tudom, de egy sztoriba kellene :D


Szóval, az lenne igazából a lényeg, hogy ugye a vizelet kihűlik egy idő után, és a mínusz fokban azért az csak nem tesz jót, és tudom, hogy a fiúk ugye nehezebben fáznak fel, de azért ez így ebben a formában nem tesz valami jót ott a szerveknek.


A felfázáson kívül más baja is lehet egy srácnak, ha ilyen történik vele? (nyilván a megfázáson, tüdőgyuszin, hasonlókon kívül)


Köszi a válaszokat előre is!



2022. jan. 24. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen, felelőtlen, igénytelen. Ezek a jelenségek önmagában nem adnak diagnosztikus alapot egyetlen ismert kórállapotra sem.
2022. jan. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, köszi a választ, ezekkel én is tisztában vagyok, de itt most nem ez volt a fő kérdés. Amit felvázoltam az csak egy elméleti esemény, és mivel nem vagyok fiú, nem vagyok annyira tisztában az ilyesmi típusú betegségekkel, mint egy lány esetében, ezért is tettem fel a kérdést :')
2022. jan. 24. 09:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A vesefelfázas úgy tud fájni mint a rossebb.
2022. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fagyási sérülés a bőrön a rárapadt, ráfagyott nadrág miatt.


De egyébként milyen sztoriba kell? Nem tűnik magas IQ szintű sztorinak...

2022. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)


#4, szeretek írni, nem mondom, hogy jók a sztorijaim, vagy bármi, mert igazából soha nem olvasta senki egyiket sem rajtam kívül, de én elvagyok velük, a saját szórakoztatásomra csinálom, és élvezem, szóval nekem ez így elég :)

2022. jan. 24. 11:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihűl,és megfagy .
2022. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
Prosztatagyulladás.
2022. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!