Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16éves vagyok három napja...

16éves vagyok három napja este enyhén elkezdett fájni, kellemetlen érzés keletkezni a bal herémben megkérdezetem az osztálytársaimat valakinek volt ugyanilyen panasz valakinek egyáltalán nem és nagyon félek mi lehet a probléma? Nagyon félek

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha megtapogatod érzel valami szokatlant ami eddig nem volt érezhető? Keményebb tapintás, a mellékheréd nem keményebb tapintású mint a másik?
2022. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Önvizsgálat, ahogy az első írta. Ha nem érzel különbséget, akkor valószínűleg rossz mozdulat, vagy sok ülés miatt fájhat. Átsugároz más testrészedre a fájdalom? Mondjuk derék, láb, has.
2022. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Urológiai vizsgálatra érdemes elmenni.
2022. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Esetleg nyomhatja a nadrágod is. Vizelésnél nem vettél észre változást? Esetleg gyakrabban kell, nehezebben megy, stb.
2022. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából most a negyedik nap reggel nem fáj de ott van az a kellemetlen érzés megtapogattam tegnap este a mellêkherém fájt de most reggel semmi fájdalmat nem érzek de érzem érzem eszt a kellemetlen érzés t
2022. febr. 3. 07:26
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
nincs tele zacsi ? olyankor szokot nekem előjönni mikor 2-3napja nem csaptam ki, am nem tudom miért de altalaban midenkinek bal fáj
2022. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs tele nem tudom mi van szúr
2022. febr. 3. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor tenyleg nem árt egy doki valoszü hereviszer lesz de annal tompafájdalom szokot lenni

talán gerincből lesugarzo fájdalom is lehet

2022. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Az esetek többségében csak a test reakciója arra hogy ideje lenne üríteni . Kamaszként ez gyakrabban történik ha nem figyelsz a testedre és nincs rendszeresen foglakozva vele. Heti 2-3 önkielégítés (ha nincs partnered a szexhez )a minimum hogy jól érezd magad de ebben a korban akár naponta se lenne sok -szóval vedd kézbe a dolgokat és elmúlik a panaszod .
2022. febr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom miért pontozzátok le a kiverős válaszokat. Szerintem ők is tapasztalatból írják és nekem is volt ilyen fájdalmam és sokszor valóban csak ennyi az ok.

Kérdező én a helyedben megpróbálkoznék vele aztán ártani nem fog max nem lesz jobb de egy próbát megér.

2023. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!