Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükület gyógyitása,...

Csabah74 kérdése:

Fityma szükület gyógyitása, körbe metélés nélkül?

Figyelt kérdés
Sokáig tartana végig olvasni a régi válaszokat, azért is írtam, hogy ki írta egy válasz adó, van operálás nélkül is, segítség, 2017-es válasz volt és a kommentelő, már nem létezik, mert szerettem volna, fel venni vele a kapcsolatot, mivel írta privátban lehet kérdezni.

#Fityma szükület!
2022. febr. 18. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ne itteni privát "jó tanácsokat" keress, amikor a férfiasságodról van szó! Sosem tudhatod, hogy egy anonim portálon kapott válasz mennyire hiteles vagy megbízható... Keress fel valódi szakembert, azaz urológus szakorvost! És az orvosnak kell elmondani, hogy ha van rá lehetőség, szeretnéd elkerülni a műtétet! Akár több orvos szakvéleményét is kérd ki, ha jónak látod!
2022. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanígy vagyok az anyajegyeimmel. Minden éven megnézettetem őket ősszel. Viszont eszembe nem jutna ilyesmiről itt kérni jótanácsot, mert lehet, hogy az életemmel fizetnék érte,az itt írottakat azonban még törvényszegés mellett sem lehet számonkérni senkitől, meg aztán sokra mennék vele, ha elmarasztalnák, kapna pár tízezer forint büntetést (amiből én egy garast nem látnék, elnyelné azt a feneketlen mély államkassza) és meg kapnék max. egy buksisimit (=~jogerős ítélet) az igazságszolgáltatástól .
2022. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem enyhe szűkűlet volt,végül nem kellett műteni
2022. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is enyhe, és cukor beteg vagyok és emiatt is szeretném tájékozodni!
2022. febr. 18. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosat akarsz, akkor elmész urológushoz aki megnézi, és eldönti hogy neked az adott esetben a jó megoldás.
2022. febr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekkoromban műtöttek ezzel, de nem metelest csináltak, van más megoldás is, csak a teljes korulmeteles után több TB térítést kap a kórház...
2022. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
2022. febr. 22. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!