Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes körül metélés során...

Teljes körül metélés során eltávolíthatnak túl sok bőrt?

Figyelt kérdés
Szűkület miatt kerül sor a műtétre, más megoldás sajnos nincs (többszöri másodvélemény után se). Vérpéniszem van. 5cmról növök 18ra. Eltávolíthatnak annyi bőrt, hogy mereven ne legyen elég?
2021. márc. 18. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szűkületnél eleve nem tud hátrahúzódni az a rész, amit körülmetéléskor levesznek, szóval ilyen probléma nem lesz.
2021. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: az oké. Akkor nem lehet véletlenül annyit levágni, hogy túl rövid legyen merevedéskor?
2021. márc. 18. 18:04
 3/10 anonim ***** válasza:
A figymának nincs sok köze a nagysághoz
2021. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3: tudom, de lehet, hogy rosszul fogalmaztam. Tehát: mivel vérpéniszem van, ezért petyhüdt állapotban (amiben a műtétet is végzik) lazán van. A kérdés, hogy elronthatja-e az orvos a műtétet azzal, hogy ebből a laza bőrből túl sokat vág le, s így amikor felál, már nem marad elég (túl feszes lesz és húzni fogja a makkot és fájdalmas lesz az erekció)
2021. márc. 18. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaa, nem lesz gond szerintem.
2021. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy ilyen történne
2021. márc. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon aggaszt, elmondhatod az orvosnak, biztos nem lesz gond.
2021. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kb fizikailag lehetetlen amire gondolsz.
2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én saját elhatározásból fogom műttetni, teljes körülmetélés lesz, extrém feszes és magas stílussal. Szóval teljesen lankadt állapotban is teljesen fedetlen lesz a koronaárkom és teljesen kisimult lesz a bőr. Örülök neki, hogy végre rászántam magam és megszabadulok tőle, teljesen, eddig csak a gond volt vele (hosszú, nemi életben zavaró fityma, enyhe, relatív szűkület, kellemetlen szagok, folyás, undorító levek, rövid fék stb.). Szerintem te sem fogod megbánni, minél több bőrt szednek le annál jobb (a legjobb, ha a teljes fitymát levágják, mert egy életre véget vet, mindennek és így érvényesülnek az előnyei).Az meg szinte, kizárt, hogy túl sokat szedjen le.
2021. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túl vagy már a műtéten?
2022. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!