Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg büdös lennék?

Tényleg büdös lennék?

Figyelt kérdés

Tenyleg nem tudom, hogy mi lehet ez, de mar egy jo ideje erzek magamon egy fura szagot. Vagyis igazabol nem is tudom hogy magamon erzem e, vagy az lehetseges hogy az ember belulrol erez valamit, talan olvastam hogy ha van egy rossz foga az embernek akkor, de ne nezzetek hulyenek ha igy van. Nem izzadsag szag, tenyleg furdok minden nap, tiszta ruha, stift, dezodor, jo minosegu parfumoket hasznalok, de megis erzem, de nem izzadsag, nem tudom leirni mi lehet ez, de ha megszagolom magam akar a honaljam labam karomat is szoktam szagolgatni sehol sem erzem. Regebben volt egy eset, ami miatt eleg szorongo lettem ezen a teren, es tenyleg ha valahol akar csak kinyitnak egy ablakot, vagy az orrukat piszkaljak mar elkezdek izgulni es egybol szagolgatom magam hogy nem e miattam, vagy ha osszesugnak mellettem egybol arra gondolok. De viszont a csaladom egyszer sem emlitette, pedig ok biztos megmondanak a frankot tudom, van olyan neha mikor nyaron a munkabol hazajovet a bakancsbol kilepve kicsit budos a labam akkor persze elkuldenek egybol hogy menjek furodjek le, szoval ok biztos megjegyeztek volna. De tenyleg nem tudom eldonteni hogy csak en erzem vagy mas is erzi.. pl multheten oran a tanar ora utan mondta hogy szerintem nyissunk ablakot, meg nem is tudom mar hogy, de neha ugy forditotta a temat, hogy bele tette a budos szot, es ilyenkor is mar ram jon a szorongas, biztos ertitek mire gondolok. De altalaban az embereknek az izzadassal szokott bajuk lenni de ez viszont nem izzadsag szag. Visszaterve a fogra, tavaly voltam utoljara fogorvosnal, gyokertomest csinalt a fogammal, amit szerintem elk.rt, mert kiszedte az ideget, de ra egy hetre elkezdett fajni mint az allat, illetve a fog mellett az inyemen egy kis dudor jott ki,ami neha nagyobb neha ossze megy, ezutan elmentem hozza megkerdeztem miez, nem mondta hogy mi,annyit mondott ne foglalkozzak vele majd eltunik, igazabol azota itt van mar 3 vagy 4 honapja es ugyanolyan, es faj a fogam,amiben elvileg nincs ideg. Szoval az is lehetseges hogy rossz fog miatt van rossz illat az orromban? Akkor kerdeztem is a fogorvost, hogy van e rossz fogam, mert ugye elotte 3 bolcsessegfogat is huzott egymas utan 1 honap alatt, es azt mondta hogy a tobbinek semmi baja,de ezek utan kitudja,csak masik fogorvost meg nem ismerek, volt egy de o oreg es mar a covid miatt nem dolgozik lassan egy eve.

Illetve a tenyeremen szoktam neha budoset erezni, ha megizzad, de szerintem ez a cigitol lehet.. vagy mar nem is tudom kitudja. De tenyleg ha akarmimet megszagolom akkor semmit sem erzek.

Neharagudjatok ha hosszu lett es nem irtam ekezetet, tudok irni csak tudtam hogy sok lesz, ezert el sem kezdtem irni helyesen, illetve remelem hogy erthetoen irtam.



2022. febr. 28. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem vagyok hajlandó végigolvasni.


Csináltasd meg a fogaidat, tuti ott a gond!

2022. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ember! Valószínű a cigitől, a kátránytól büdös a szád! Volt bagós srác haverom, büdös volt a szája. Nekem is az volt, amikor cigiztem. Mostam fogat, de volt egy alap szájszagom Anyám mondta is.


Lehet még acetonos szájszagod is, ha cukorbeteg vagy.

2022. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha mar ide kommentelsz, annyival megtisztelhetsz hogy vegig olvasod! Illetve en szepen irtam, te is valaszolhatsz szepen nyugodtan!🙂
2022. febr. 28. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rossz fog miatt van. Gyulladás van ott, és lehet egy sipoly is amin "ürül". Keress egy másik fogorvost, érdeklődj ismerősöktől, kit ajánlanak.
2022. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha valakinek büdös a szája, nem nyitnak egyből ablakot
2022. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzást mindenképpen abba kellene hagyni. A szagot illetően meg csak van valami családtagod, jó ismerősöd, aki hajlandó téged megszagolni és tárgyilagosan megállapítani, hogy büdös vagy-e. Ez lehet ugyan egy tényleges egyéni "illat" még egy ápolt ember esetében is, de nem kell kizárni a "kényszerbetegségnek", szorongásnak vagy minek azt a megjelenési formáját, amikor az ember büdösnek érzi magát.
2022. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2022. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!