Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Paranoid skizofréniából fel...

Paranoid skizofréniából fel lehet épülni/tünetmentessé válni?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen mindenkinek,az értékes hozzászólásokat! :)

2022. márc. 21. 10:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2022. márc. 21. 23:00
 12/18 gyik123 ***** válasza:
58%

Igen, ha az alapbetegséget megtalálják.

Egyes daganatos megbetegedések, központi idegrendszeri betegségek, pajzsmirigybetegségek, fertőzések és immunrendszeri zavarok szintén pszichés tüneteket okozhatnak.

2022. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hála Istennek nekem nincsenek ilyesmiféle tüneteim(viszont nagyon könnyen ideges tudok lenni),más egyéb nincs+rángatózás...
2022. márc. 22. 22:18
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Nekem vannak most skizofreniara jellemző tuneteim, de sztem ez nem is betegség hanem a nyitott tudatállapot…

Látok jeleket, összefüggéseket, tudom hogy irányítva van minden.

Ez miért lenne betegség?

2022. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon súlyos betegség...(nem is kicsit,megjegyzem zárójelben)...brutális..."kicsit" hasonlít az epilepsziára,de még annál is durvább,hála Istennek én már kb 2-3 éve nem feküdtem pszichiátrián,nem is fogok :)

Csak hétfőn megyek be betegszállítóval gyógyszereket íratni,ennyi,ha bármi kérdésed lenne,írhatsz privátban,szívesen válaszolok! <3

2022. márc. 26. 23:30
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Az jó, hogy van betegség tudatod, mert akinek nincs, az veszélyessé válhat.
2022. ápr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hagyd mar abba ezt az idiota imadkozast nem a templomban vagy hanem a gyakorin!!!! en pl ateista vagyok es rohadtul idegesit az ilyesmi. az imadkozas ellen sincs kifogasom DE NEM ITT!!!!!
jún. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16 vagyok, mire fel pontozott le 2 ?


Jó gyógyszerrel tünetmentes lehet. Gyógyszer nélkül pedig igenis lehet veszélyes. Lepontozhattok, de az nem törli el, amit átéltem, tapasztalatból írtam. Exem nem szedte a gyógyszert és a hentes késsel hadonászott, úgy vettük el tőle, magára és ránk is veszélyes volt 😡 de nem muszáj elhinni. Majdnem 1 hónapig kórházban volt ezután, szörnyű volt.

jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!