Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékheregyulladás elmúlik...

Mellékheregyulladás elmúlik TELJESEN magától?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 2. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen és tovább is terjedhet.
2022. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áááá! Még orvossal is nagyon hosszú idő amig elmúlik. Nekem hónapokig tartott pedig amikor éreztem rögtön mentem orvoshoz. Kétféle antibiotikum után is még kb 2 hónap után is éreztem. Mondjuk a doki is mondta, hogy akár hónapokig is megérezhetem. Tehát ha azt gyanítod, hogy az lehet a probléma ne várakozz, azonnal fordulj urológushoz!
2022. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igazából már a "nagy fájdalom" lecsengett mert télen kezdett fájni, akkor volt a legrosszabb, 1 hónapra rá kaptam időpontot és akkor volt az az oltakozós így látnak el, úgy látnak el buli... És nem mentem akkor és azóta nem fájt, csak most beteg lettem és kezdem érezni egy két tünetét
2022. ápr. 2. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert lappang. Hol belobban és jobban fáj, hol elmúlik. Ezt kezelni kell, szóval menj el vele orvoshoz.
2022. ápr. 3. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tőlem?
2022. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi újság azóta? Kikezeltek vagy elmúlt magától?
2023. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!