Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha vitaminhiány miatt kezdtem...

Ha vitaminhiány miatt kezdtem el kopaszodni, akkor visszanőhet a hajam?

Figyelt kérdés

1 éve vettem észre, hogy elkezdtem kopaszodni. Ha 3 centinél nagyobb a hajam, akkor nem látni.... de ha rövidebb, akkor a homlok feletti rész ritkásabb. Hajvonal nem ment fentebb.

Elég egészségtelenül élek. Kevés alvás, rossz táplálkozás, stressz, nulla testmozgás stb... 23 éves vagyok.

Ha életmódot váltok, akkor van rá esély, hogy visszasűrűsödik a haj?

Vagy örüljek hogyha megáll a kopaszodás?


Van valami csoda sampon, gyógyszer vagy bármi ami tudna segíteni?


2022. ápr. 7. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva a kopaszodás a legkisebb gond, ami az életmódod miatt problémás lesz.

Elöször állj át egészséges életmódra, utána meg meglátod, mennyire visszafordítható a folyamat.

2022. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor esetleg,ha a hajhagymák még élnek .
2022. ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírt fejtetői kopaszodás inkább genetika, mint életmód. Az 1. hozzászólóval értek egyet, ne a látványos tünet miatt válts életmódot, hanem a láthatatlan károsodások miatt: szívbetegség, cukorbetegség, ízületi fájdalmak, stb, stb.
2022. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!