Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki otthon él és körülmetélése...

Aki otthon él és körülmetélése volt, meg tudta úgy oldani az otthoni műtét utáni teendőket, hogy ne vegyék észre?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy otthon megtudják, hogy körülmetélés műtétem volt, meg egyáltalán bárki.

Meg tudtátok oldani úgy otthon a kamillázást, sebfertőtlenítést, sebgondozást, hogy nem vettek észre mások belőle semmit?

Ha igen, hogyan?

Köszönök minden tippet előre is!



2022. ápr. 14. 13:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Annyira utalom ezt az indokot itt gyakorin, hogy "a szuleid mar lattak kiskorodban". Sokszor mas kerdeseknel is aki szegyenlos megkapja ezt.

Azert az ember kiskoraban egeszen mas a helyzet, egyreszt nincs nagyon szegyenerzet, masreszt mas egy tizen-, huszoneves fiatalnak, akinek nagyobb is azota a nemi szerve, esetleg korulotte nem borotvalja a fanszorzetet, stb..

2022. ápr. 17. 22:40
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekik csak elfogadniuk kell a döntésedet. Viszacsinálni ők sem tudják. Diszkréten a szobádban ellátod magadat, de ha meglátnak sem a világ vége. Én sem mondom, hogy apámmal nézgettük egymást, de egy semleges helyzetben sem csináltunk ügyet belőle.
2022. ápr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Én úgy oldottam meg, hogy még a kamillázós időszakban koliba költöztem. Egy szobatársam volt, fogalma sem volt róla. Megfőztem a kamilla teát, lehűtöttem, bele egy műanyag pohárba, be a WC-be, áztattam, majd dolgom végeztével kimentem.


Régen volt már, de nem emlékszem, hogy bármi különleges teendő lett volna, csak a kammilás áztatásra emlékszem, azt meg egyszerű megcsinálni. Nyilván lehet, hogy rákérdeznek, hogy miért kattantál rá annyira a kamilla teára, arra majd mondani kell valamit. Meg egy ideig nem fogsz sportolni, arra is kell vmit mondani.

2022. ápr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
Az hogy tudják nem jelenti azt, hogy látni is akarják. A kettő nem függ össze.
2022. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!