Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezek a tünetek milyen problémá...

Ezek a tünetek milyen problémára utalhatnak?

Figyelt kérdés

Múlthét vasárnap óta fura tünetek jelentkeztek rajtam, természetesen első dolgom volt időpontot kérni a dokitól, de csak két hét mulva kaptam és addig is szeretnék kicsit tájékozódni mi lehet a bajom.

Tehát jobb oldalt a péniszem felett állandó nyomó fájdalmat érzek, továbbá a jobb herémben is érzek valamilyen szokatlan fájdalmat. Ez nem túl erős de állandó és nagyon aggódok, hogy valamilyen komolyabb betegségre utal. Nemibetegség kizárva.


Esetleg veletek történt már hasonló? Vagy van tippetek, hogy mi okozhatja.

Plussz még a vizelés is fura, nem fáj csak szokatlanul lassan jön…


Előre is köszönöm!



2022. ápr. 19. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a korodat is idebiggyesztenéd.
2022. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat az lemaradt 26 vagyok.
2022. ápr. 20. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a tünetek alapján prosztatagyulladásra tippelnék. Ez a leggyakoribb urológiai betegség a fiatal férfiak (45 év alatt) körében. De biztosat az urológus tud majd mondani.
2022. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!