Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi irritálhatja a makkom?

Mi irritálhatja a makkom?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan mintha pisilnek kéne,de csak inger.Voltam kivizsgáláson nincs semmi problémám.Körbe vagyok metélve pár éve.Esetleg az izzatság (edzés után),vagy a szőrzet szúrhatja,vagy heves maszturbáció miatt kidörzsőlödik,esetleg valamelyik mosószer?

2022. ápr. 22. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Használsz krémet maszturbáció alatt? Annak a hiánya okozhat irritációt. Esetleg a mosószer/öblítő ingerli a nyálkahártyád.
2022. ápr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy nő az akkor nem tudjuk.
2022. ápr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktam semmilyen krémet használni. Milyet kellene? Akkor megpróbálok másik mosószert mert tényleg az egész csak ilyen irritáció és baromira idegesítő.Köszönöm a választ.
2022. ápr. 22. 18:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Már felnőtt korba lettem körbe metélve és sajnos így másabb sok dolog és ki kell tapasztalni.
2022. ápr. 22. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
A körbemetélt péniszek külön ápolásra szorulnak. Megfelelő PH-jú hidratáló krémmel kend be kicsit a makkot és környékét minden nap.
2022. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Használj pamut laza alsót, és azt 60 fokon mossad. Lehetőleg fél adag mosószert használj és nem megtömött gépet, mert abban nem öblítődik ki a ruha. Azért én egy Canesten krémes kúrát is beiktatnék (recept nélkül kapható). Persze a hidratáló és a Canesten között legalább 8 órás szünetet iktatnék közbe.
2022. ápr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. ápr. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!