Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, hogyan döntenétek?

Srácok, hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés

Ha a fitymáddal illetve a fitymafékkel gondok lennének, ezért teljes műtétet javasolna az orvos. Nem végzetes de zavaró gond.

Hogyan döntenél?



2022. ápr. 22. 18:12
A kérdező szavazást indított:
Inkább maradjon meg egy életre mégha nem is stimmel minden
Körülmetélés
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Én levágatnám. Annyira rossz nem lehet nélküle, az arabok is tucatjával csinálják a gyerekeket.
2022. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akadályoz a szexben? Ha nem, akkor maradna, ha igen, akkor körülmetélés.
2022. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem a gyerek csinálás a kérdés .Az sem,hogy melyik nemzetnél mi a szokás .A bőr elvesztésének hátrányáról még senki sem írt,mintha az nem is lenne.
2022. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Hátránya: tovább bírod a szexet.
2022. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ez mióta hátrány?
2022. ápr. 22. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincs hátránya. Neten sem találni róla, egyetlen hátrány ha így nevezzük hogy visszafordíthatatlan. Akik itt írják hogy milyen rossz azok többnyire tizenéves kölkök akik életükben nem voltak metélve de mégcsak nem is láttak olyat élőben, csupán nem tudják elképzelni hogy fityma nélkül hogyan lehet napi háromszor kicsapni.
2022. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5#: ha nincs kedved az asszonnyal kurálni akkor előny ha hamar elmész :D
2022. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem csak a körül metélési lehetőségek vannak.
2022. ápr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Mert rövid fitymafékre mi van szerinted?
2022. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én körül vagyok, még gyerekkoromban, orvosi javaslatra, mert folyton gondok voltak vele. Óvodás voltam. Semmi hátrányát nem tapasztalom. Olvastam 1-2x, hogy van, akinek száraz, nekem konkrétan semmi gondom nincs vele.

Konkrét előnyről sem tudok, rég volt már, hogy tiszta emlékem legyen róla. De az fixen tudom, hogy nincs problémám vele. Előző állapothoz képes, mondhatni ezt előnynek is. Meg elvileg mosni is könnyebb, ha számít, de megint nincs emlékem az ezelőtti állapotról.

Egyébként elég hamar el tudok menni, mi lenne akkor vele? 😂

Én azt mondom, hogy ha tényleg gondok vannak vele, akkor nyugodtan. Ne szenvedj vele. Igazából szerintem oly mindegy. Szexet ugyan úgy tudod élvezni, rajtad és párodon kívül nagyon úgy se látja más. Igazából tényleg mindegy, hogy van-e rajta bőr vagy sem. Az viszont nem mindegy, ha fáj, nehezen tudod felhúzni és sorolhatnám. Na az már gondolom a szexet is befolyásolhatja. Más életbeli probléma meg nincs. Messze pisálsz és gyorsabb megmosni 10 másodpercel. Körülbelül szerintem ennyit tapasztalhatsz max, de mondja el inkább olyan, akinek felnőtt korában lett metélve (ténylegesen).

2022. ápr. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!