Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó kell, de ehhez...

Fogszabályzó kell, de ehhez lenn 4 fogamból kicsit le kell csiszolni, plusz fentről kihúzni 2 teljesen ép fogat, hogy jó legyen. De nagyon félek húzatni, nem lesz érzéstelenítés. Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem lesz érzéstelenítés?

Ilyen nem létezik...

2011. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítőt tuti adnának, de nem is ez. Nekem anno kellett volna, mert egyik fogam ferdén van. Alig látszik, esztétikai okokból kellett volna. 4 fogamat kellett volna kihúzni, nem vállaltam.
2011. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 istvan33lenart ***** válasza:
érzéstelenités tuti lesz, a 2 fogadat azért akarják kihúzni hogy legyen helye a többinek egy sorban. ha nem húzzák ki akkor a többiek torlódni fognak, nekem nincs ilyen problémám de én személy szerint nem húzatnám ki, igaz, lányok esetében fontosabb az esztétika fiuknak elmegy ha nem túl szembetűnő a dolog.
2011. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érzéstelenítés nélkül biztos, hogy nem húznak fogat.

Nekem 4 fogamat húzták, és nem bántam meg. Észrevenni nem lehet, így a két oldal szimmetrikus is. nem bántam meg.

2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ,hogy néz ki a dolog.A leírtak és az ismereteim alapján én a fogszabályzó mellett döntenék.Olyan nincs,hogy nincs érzéstelenítés,kivétel,ha allergiás vagy.Amúgy ne félj a foghúzástól,én mondom neked,ugyanezen keresztülmentem 5 éve,én 4 foggal lettem kevesebb-viszont: merek mosolyogni! :) Mindenképp megéri.Egy állásinterjún is sokat számít.Nem csak lányoknak!
2011. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elvileg ki kellett volna húzatni 2 fogamat alul, hogy elférjenek, de ez nem történt meg(nagyon kattog az állkapcsom, és a doki inkább azt mondta, hogy ne húzzunk)


Most olyan csálén állnak a fogaim, mint fogszabályzás előtt!!! Fel vannak torlódva és ki kell műttetni a bölcsességfogamat, hogy legalább az ne nyomja a többit hátulról... :S


Szóval szerintem mindenképpen vállald be!

És ne aggódj, olyan nincs, hogy érzéstelenítés nélküli foghúzás! :D Nekem még a tejfogamat is valami zsibbasztószerrel feszítették ki... xD

2011. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

apa azt mondta, nekem annyi érzéstelenítőt adtak, mint egy elefántnak:)

ez is csak azért volt, mert azt mondtam, hogy még kérek, mert érzem...és adtak:) szóval neked is tuti adnak, ha kérsz még, akkor is.

2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!