Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok, jelentkezzek...

Mit gondoltok, jelentkezzek egy pszichiátriai otthonba szociális segítőnek, ha korábban én is jártam pszichológushoz, és a depi miatt még most is gyógyszereket szedek, ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem igen! Nagy segitsegukre lennel, mert te is atmentel mentalis betegsegen es aterzed a problemajukat! Szerintem ez nagyon pozitiv!
2018. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
viszont nem szeretném, ha tudnák,hogy én is kezeléseken voltam, valamiért még nem tudtam elfogadni,hogy nekem is szakemberhez kellett fordulni...
2018. ápr. 12. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy különbség van a pszichológushoz járás, depire gyógyszerszedés és azon betegségek között, amelyekkel pszichiátriai otthonba kerül valaki. Tehát szerintem ezen ne aggódj.

Viszont én biztosan nem mennék ilyen helyre dolgozni. Voltam régebben vagy 8-10 alkalommal látogatóban kórházi pszichiátriai osztályon (nyílt és zárt osztályokon is), soha többet nem szeretnék hasonlót látni.

2018. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog jot tenni a betegsegednek. Minden "otthon" rohadtul lehangolo, nyomaszto hely hosszu tavon. Tapasztalatbol irom. Oda "lelki bajos" ember nem valo.
2018. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is voltam nyitott osztályon, és jól éreztem magam...,de otthonba eddíg még nem jártam.
2018. ápr. 14. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyen dolgozom,pánikbeteg vagyok :) senki nem tud róla,szerencsére roham már nem nagyon van,esetleg néha kisebb nagyobb szorongásos roham,de a munkahelyemen nem.Ott biztonságban érzem magam.

Arra is rájöttem mióta ott vagyok,hogy én alig vagyok beteg a bent lakókhoz képest.

2018. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szenes43 ***** válasza:
50%
Szerintem is menjél és mielőbb dolgozd fel magadban hogy valaha te is segítségre szorultál. Gondolom eszedbe jutott a szakképzettség is ami végtelen türelemmel párosulva értékes munkatárssá tehet. Ott meglátod hogy a te betegséged eltörpűl az ottani betegekéhez képest.
2018. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!