Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kötődöj ennyire rendelle...

Miért kötődöj ennyire rendellenesen?

Figyelt kérdés

Nagyon őszinte, kicsit naív, kivancsi lány vagyok. Könnyen ismerkedek mindenkivel, viszont amióta az eszemet tudom, vannak ilyen dolgok az életemben. Nem tudok beleszeretni a korosztályomba. Nagyon jó barátaim vannak, illetve több társaságában is benne vagyok, de ők csak barátok. Viszont a nálam 20-30 évvel idősebbeket, ha kedvesek velem, akkor nagyon hamar megkedvelem és elkezdek kötődni, de olyan szinten, hogy minden pillanatban rajuk gondolok. A legdurvább az volt, amikor egy 40 évvel idősebb kollégához kezdtem kötődni..és fantáziálgatni vele a szexről, hogy milyen lenne egyuttelni.. 60x eves ember.. Ultra ciki volt. Tök mindegy hogy az adott ember férfi vagy nő, csak jön és nem enged.. Addig nem, amíg én ki nem szállok a szituációból, pl felmondok.

Mi ez? Nagyon elegem van belőle. Segítsetek kérlek.

24/nő


2021. júl. 31. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Apakomplexus
2021. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De monodom, hogy nők felé is..
2021. júl. 31. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Nők iránt is vonzódsz, vagy őket másképpen “kívánod” esetleg csak érzelmileg?

Én is szeretem az idősebb férfiakat. 17 éves koromban összejárogattam egy 66 évessel, isteni volt.

Ez lehet szeretethiány nálad, vagy a szüleid nem figyeltek Rád eléggé, nem akarsz teljesen felnőni, stb okok lehetnek a háttérben.

Általában gyerekkorban keresendők fétisek, komplexusok, szexuális zavarok.

2021. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok én is. Én borderline személyiségzavaros vagyok, de ezt utálom a legjobban az egészben. Ha egy 40+os férfi 2 kedves szót szól hozzám, rögtön "szerelmes" leszek és éjjelnappal vele lennék, vele beszélnék, rajta csüngenék, és kb. minden nap meghalok százszor, ha nem ír vissza azonnal az illető. Pláne azért baromi kellemetlen, mert amúgy férjnél vagyok, csak a férjem mellett mindig van egy ilyen férfi, akitől függnöm kell érzelmileg, különben rosszul vagyok.
2021. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja de hogy valami értelmeset is írjak. Nekem apámmal volt rossz a kapcsolatom gyerekkoromban, ivott, sokat bántott minket, aztán 9 éves koromban elváltak. Na nekem innentől volt az, hogy ha egy nálam legalább 15-20 évvel idősebb férfi kedves volt velem, akkor kb. azonnal kötődtem hozzá.
2021. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg nők is voltak, de hozzájuk szexuálisan nem vonzódtam soha, csak a férfiakhoz.
2021. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nőkhöz szintén elég durva szexuális fantázia társul.


Egy időben a szüleim majdnem elváltak. Tesómmal akkor voltunk 6 és 7,5 évesek. A bátyám nagyon zárkózott lett én pedig önbizalomhianyos, de szókimondó és őszinte. Egyikünk sem nyitott a saját korosztályára. Akkoriban nagyon sokat veszekedtek, nem figyeltek ránk, nem foglalkoztak velünk, és a szeretet kimutatása... Hagyjuk is. Mi egymásnak voltunk, pontosabban nekem egy bátyám aki szintén félt, de az egyetlen biztos pont volt számomra. Volt olyan is, hogy anya csak lelépett, és utána kellett menni, hogy megkeressük, persze akkor amikor meglett apámmal orbitális nagyot balhéztak, illetve nagyon sokszor fenyegetőzött vele, de csak nekünk mondta. Nagyon sokat sirtam emiatt.

Lehetséges lenne okként?


Illetve amikor megbékéltek a szüleink és "sajnos" együtt maradtak, jobbak lettek a dolgok, de azóta sem boldogok egymás mellett, de mondhatni van egy normális életünk, és tudjuk, hogy mindkettőnket szeretnek a maguk módján.


De.. Kb. 14 évesen vertem ki a először a hisztit, hogy hallom őket szexelni, borzasztóan zavart, nem tudom miért de többször megfogadtam hogy elmegyek világgá. Mostmár tudom, hogy a szex az jó és fontos, de akkor valamiért nagyon traumatikusnak éltem meg.


Ha ezek indokolják, nagyon beteg lenne.. De lehetséges?

2021. aug. 1. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
4-5-6 vagyok. Szerintem egyértelmű, ilyen gyerekkor után lehetetlen, hogy az embernek ne legyen valami defektje. A negatív szülőkép pedig kb. garantálja, hogy az ember később az idősebb korosztályt keresi.
2021. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!