Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mennyire súlyos fitymaszűkü...

Ez mennyire súlyos fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

18 vagyok és merev állapotban a makkom féléig tudom kb. hátrahúzni a fitymám, de egy kis gyakorlatozással már 1-2 perc múlva meglátszik a javulás. A makkom egyébként, mintha nagyobb lenne a kelleténél (nem egy rendellenesség miatt). Lankadt állapotban teljesen le tudnám húzni a makkról, de félek a parafimózistól. Lenne rá okom?


Nem akarok semmilyen baszakodást, szóval az lenne a legfontosabb kérdésem, hogy mennyire oldható ez meg rendszeres fityma gyakorlatokkal (bármilyen krém/kenőcs nélkül)? Rugalmasnak és változtathatónak érzem a fitymám, de nagyon régen csináltam már ilyen gyakorlatokat. Soha nem szokott szorítani, de persze soha nem is húzom nagyon hátra.


Mit javasoltok?



#fityma #Fitymagyakorlat
2022. jún. 12. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sokáig ugyanez volt.


Merev állapotban csak félig vagy addig sem tudtam felhúzni, teljesen meg voltam győződve arról, hogy fitymaszűkületem van, de aztán jött az első kapcsolatom amely inkább ilyen barátság extrákkal dolog volt éshát a csaj nem kímélte, azóta könnyebben hátra megy.

Eleinte mikor húzogatta akkor fájt, illetve nehezen is húzódott hátra, de aztán 2 perc után elmúlt a fájdalom is és teljesen hátra csúszott a fityma. Azóta nekem is megy, szóval nekem elég volt a gyakorlat.


Esetleg óvatosan meg lehet próbálni, bár magamnak én sem mertem annyira erőltetni, hogy teljesen hátrahúzzam mert ugyanettől tartottam. De aztán bebizonyosodott, hogy alaptalan a félelem.


De ha nem vagy magadban biztos inkább először egy orvost látogass meg, majd ő megmondja, hogy az van e neked.

2022. jún. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Haver el nem tudom mondani mennyire megnyugtattál. :)


Amikor együtt voltam az exemmel mondtam is neki, hogy vigyázzon vele, de nem tudom mennyire volt megalapozott a félelem. Igaz, sajnos csak a pettingig jutottunk, szóval remélem egy jó punci majd mindent rendbehoz. :)


Nem nagyon akarom a szüleimmel megosztani az egészet, szóval azt nem tudod elmondani, hogy hány éves kortól válik kötelezővé az urológus látogatása?

2022. jún. 12. 09:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt mint neked de nekem nem sikerült kitágítani. Akkor is azt mondom erdemesebb gyorsabb egy orvosra bízni. Elmész megnézeted megmondod nem akarsz teljes körülmetélést. Ejtenek rajta egy bemetszést pár öltéssel kitágul a fitymád. 2 hét után megszűnik minden gondod.
2022. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!