Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az a 3 dolog, amiben...

Mi az a 3 dolog, amiben megváltoztatnád a testedet, ha lehetőséged volna rá?

Figyelt kérdés
Pár mondatban megírnád hogy miért, kösz!

2022. jún. 25. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Max az arcom.


Az a helyzet, hogy igazán nincs okom panaszra.


170 centi vagyok, de engem ez sem zavar (csak mert tudom, hogy minden férfi ezen rugózik).


A testalkatom jó, jó genetikám van. Ha most elkezdenék edzeni, fél év alatt úgy néznék ki mint aki 2 éve csinálja. Rajtam hamar meglátszik az eredménye.


Arc meg fogak, ezt a kettőt tudom csak mondani.


32/F

2022. jún. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Arc fog is számít nem is keveset.

De ismerkedésnél azért sokat a magasság. Vannak nők akiknél nem vagy férfi enélkül. Nyilván kihagyod akkor őket :)

2022. jún. 25. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a háromból kettő meg is valósítható.

-A fogaimat szeretném megváltoztatni, sajna a genetikám miatt csúnyák, és fogpótlásra is szorulok. Ez mondjuk tervben van az elkövetkezendő 1-2 évben.

-A súlyomat is megváltoztatnám, bár ezen is dolgozok most. Aztán majd meglátjuk mennyire leszek kitartó:)

-Illetve nagyobb ajkakat is szeretnék. Tudom hogy gyakorlatilag ez is megoldható, de annyira nem zavar a dolog hogy bevállaljak és kifizessek egy ajakfeltöltést.

2022. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem biztos, hogy az, amire te gondoltál, de az a látás. Még látok szemüveg nélkül, de ez már nem lesz így sokáig. Örülnék, ha jól látnék.


Másodszor a szakáll. Szőrösek a kezeim/lábaim (még az ujjakon is), a hasam és a mellkasom is, de normális szakállat nem tudok növeszteni, mert hiányos, foltokban nem nő. Nagyon irigylem azokat, akiknek szép szakálluk van.


Harmadszor nagyobb herezacskót szeretnék. A herék normál méretűek, működnek is, van két gyerekem, de alig férnek el a zacskóban. Viccesen kicsinek néznek ki, ezért kerülöm az olyan helyeket, ahol meztelenül láthatnak (uszoda, konditerem, stb. zuhanyzó). Nem csak én gondolom így, hanem több korábbi barátnőm is megjegyezte, hogy szerintük kicsi. Voltam vele urológusnál, aki megnyugtatott, hogy teljesen normál kategória. A péniszem méretével nincs gond.

2022. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit az arcom formáján, a bőrömön és a fitymafékemen.
2022. jún. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso ar arcom lenne. Nem vagyok rond meg ilyesmi viszont atlagon feluli jokepu sem.

A masodik a testalkatom. Szeretnek tobb izmot viszont edzessel sem valtozik latvanyosan.

A harmadik a farkam vastagsaga. Lehetne kicsit vastagabb.

2022. jún. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hmm jo kerdes ez
2022. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!