Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet Magyarországon legálisan...

Lehet Magyarországon legálisan, orvosi úton (klinikán/kórházban) kasztráltatni magam?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?
2010. szept. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
A kasztrálásnak vannak rossz hatásai a férfiakra, nem csak jók. Könnyebb lesz borotválkozni és nem hajt majd a tesztoszteron. De ha rám hallgatsz, akkor inkább brómot szerezz és azt idd, az leviszi a kóros vágyakat, nekem az elrontott körülmetélésem miatt van hasonló problémám, de azért a kasztrálás egy kicsit durva és visszavonhatatlan.
2010. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
Nem ártana keresnek egy jobb pszihiátert. Sürgössen.
2010. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
*keresned
2010. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:

vágd le magadnak

de ha elvéreztél és emiatt meghaltál, én mosom kezeimet!

2010. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
52%

Hát neked az agyad kellene kioperálni, ha ezek miatt az okok miatt akarod megcsinálni.

Ha csak ez a problémád, akkor van más mód is. Nagyon megbánnád.

Nekem sem jöttek össze a csajok, ráadásul baromira kívánom folyamatosan és nem mindig áll fel, tehát szar is tud lenni. De most van egy barátnőm, akivel tök jól megvagyunk és azt mondja, hogy neki jobb is így, mert ha rendesen működne akkor hamar elmennék és nem csinálnám annyit. Megoldjuk úgy is hogy nem merev, és el tudom úgy juttatni. Állandóan szexelünk és mindkettőnknek jó. Az előző páromnál pedig ez gond volt.

Szóval nem biztos hogy veled van a gond, csak még nem találtad meg a megfelelő partnert. De ha megműtteted magad és összefutsz egy ilyen nővel, akkor nagyon bánni fogod.

2010. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Dehogy fogom bánni, pont az a lényege, ezzel alapjaiban elfojtsam a kapcsolatra való esélyeimet...


Pszichológushoz meg járnék, ha lenne rá pénzem...

És ha már itt tarunk: mennyi lehet egy ilyen műtét?

2010. szept. 22. 11:38
 17/53 anonim ***** válasza:

szétcsapod egy féltéglával, a többit meg megcsinálják ingyen

csak az a baj, hogy ha béna vagy belehalsz, engem meg elítélnek, mert tippeket adtam :(

2010. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:

Kamu a kérdés.

A kérdező reakciójából látszik, hogy csak provokálni akarja a válaszolókat.

2010. szept. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

NEM KAMU!!! Most ez miért olyan hihetetlen??? Miért akarnék provokálni brákit is?


Orvosilag nem indokolt.Tehát nincs semmilyen (fizikai) betegségem...(a pszichológiaival meg ne törődjünk, az más téma:))


Bár már írtam, de ismétlés a tudás anyja... szóval a fő ok, amiért a heréim eltávolítását kérném karácsonyra:):

Eddig (és a jövőben is) kizárólag neten hirdető prostikhoz volt (lesz) szerencsém ÉS NEVETSÉGESEN SZ@R VAGYOK A SZEXBEN, NÉHÁNY MOZDULAT UTÁN ELSZOKTAM MENNI (NYUGODTAN NEVESSETEK)... és mostanra eljutottam oda, hogy kösz szépen, de ami nem megy, azt ne erőltessük...

Inkább nem csinálom, mint sz@rul csináljam és inkább beletörődök, hogy b@sszus, béna vagyok/voltam benne, EZ VAN...


És még annyi lenne a kérdésem, hogy kasztráció után milyen "készségeimet" veszítem el? Tehát a műtét után lehet erekcióm, orgazmusom, illetve menniyvel csökkenne a szexuális vágyam (ha egyáltalán csökkenne)?(Nem igazán vagyok képben ezzel kapcsolatban, de kérnék minenkit, hogy reális dolgokat írjon - lebeszélni úgysem tudtok:)) Illetve mennyibe kerülhet egy ilyen műtét?


És az igazán fantáziadús, "otthon old meg egy baltával" stílusú válaszokból nem kérek... köszönöm

2010. szept. 27. 16:56
 20/53 anonim ***** válasza:
figyelj... 31 éves vagyok. 23 éves koromban vesztettem el, 22 éves koromban volt először csajom. Én is béna voltam. de mostmár találkoztam az igazival és ha kasztárlattam ovlna magam nagyon megbántam volna. ne tedd, meg, én biztos vagyok benne hogy később NAGYON meg fogod bánni. ha 50 éves lennél akkor taláon ok, de 21 évesen???
2010. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!