Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet Magyarországon legálisan...

Lehet Magyarországon legálisan, orvosi úton (klinikán/kórházban) kasztráltatni magam?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?
2010. szept. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Viszont készülj fel, ha megteszed, bekerülsz a Híradóba.
2010. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

18:15ös!!!


Könyörgöm, ne értetlenkedj már!!!:)

olvass kommenteket, miért akarom megműttetni maga- semmi köze szerelmi csalódáshoz (egy ok a sok közül:sz@r vagyok a szexben, amiben meg sz@r vagyok, azt nem csinálom).

És lehet, hogy megbánnám, de pont az a lényeg...

2010. szept. 29. 15:08
 33/53 A kérdező kommentje:

És az ilyen: "soha nem lehetsz apa" marhaságokkal se fárasszatok... semmi kedvem sincs ahhoz, hogy pl.: legyen egy lányom, akinek a 13. szülinapján tudom meg, hogy 57-en átmentek rajta (fele közülük idősebb lenne mint én, gondolom), meg 33 abortusza volt...

Ha nektek ehhez van kedvetek, hajrá, én nem fogom fárasztani magam...

2010. szept. 29. 15:11
 34/53 anonim ***** válasza:
Körülbellül 50-100 ezer forint között van az ilyen műtét.
2010. szept. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

már bocs, de akkora hülyeségeket beszélsz...


például a lányod, ha rendesen neveled nem lesz ribanc belőle... meg kicsit túlzol is. 21 évesen ok h nem akarsz gyereket de mi lesz 10 év múlva?

2010. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
Te vagy inkább az értetlen. Ha valami nem megy, akkor véletlenül sem jutna eszedbe GYAKOROLNI(mert biztony a szexet lehet gyakorolni), hanem mennél kiherltetni magadat.
2010. szept. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:

Hülyeségeket beszéltek... de mindegy, ámítsátok tovább magatokat...


Miért kéne gyakorolnom??? Tudod, számomra a "tehetség" nem gyakorlás útján jön, hanem az emberbe BENNE VAN. És én úgy élek, hogy ami nem megy, azt nem erőltetem... felesleges kudarcoktól mentes, nyugodt élet.:)

2010. szept. 29. 20:56
 38/53 anonim ***** válasza:

megírtam

kinyírod a golyóidat, kiszedik ingyen

ennyi

de ésszel, mert könnyen bele is halhatsz

elvérzel, szepszis


de szerintem előbb menj el pszichológushoz

2010. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

Ja, oké, akkor gondolom nem csináltál semmi tanulhatót, csak olyat, amihez tehetséged volt. Nagyon okos. Felőlem aztán kiheréltetheted magadat, de aztán majd ne jöjj ide sírni, hogy "nincsenek golyóim, mert hülye voltam és kiheréltettem magamat", áldásom rád.


17:35

2010. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Így igaz: tulajdonképpen nem csinálok semmit, mert egész egyszerűen LUSTA (és tehetségtelen:)) vagyok az élet kisebb-nagyobb dolgaihoz.


És ha megteszem, biztosítalak, hoyg nem fogok sírni utána.

2010. okt. 6. 21:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!