Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet Magyarországon legálisan...

Lehet Magyarországon legálisan, orvosi úton (klinikán/kórházban) kasztráltatni magam?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?
2010. szept. 20. 15:58
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
elveszited minden férfias tulajdonságodat mivel nemlesz ami férfihormont termeljen nem fogod kívánni a sexet erekciod sem lesz és orgazmusod se
2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Remek, ez a cél...:)
2010. szept. 28. 16:15
 23/53 anonim ***** válasza:

Most az a problémád, hogy feláll, és kívánod a szex-et csak nincs kivel??


Figyú ez normális reakció! Juj, hát mit ne mondjak.. 19 évesen az expasimnak már attól felállt, hogy megsimogattam az arcát, sőt még a gatyája is foltos lett...


Aztán lett egy másik exem 22 évesen, az meg állandóan "lekezelte" magát mielőtt együtt lettünk volna, sőt elárulta, hogy minden nap kezelésbe veszi, mert úgy jó neki, egyébként egész nap álló végtaggal közlekedne...

2010. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Nem ez a problémám, légyszi olvasd vissza azt a kommetemet, amiben az volt, hogy felesleges dolgoktól szabadítanám meg magam...

Kímélj meg a párkapcsolati történeteidtől...

Kösz.

2010. szept. 28. 16:34
 25/53 anonim ***** válasza:

kérd meg a haverod,h mindent beleadva rugjon tökön...lehetőlega kórház mellett,aztán irány a mütő,igy ingyenes lesz

de előtte pszichiátria...az is ingyenes,bemész és kéred h kezeljenek...ésutána remélhetőleg elvetted ezt a remek ötleted

2010. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem először is egy agyműtétre lenne szükséged.

Ha jól sejtem, szerelmi csalódás miatt szeretnéd ezt

tenni magaddal.

Tudod, az a probléma, hogy a törvény bünteti, ha mást bántasz, vagy megcsonkítasz, de azt nem, ha saját magaddal

teszed.

Az a gond, hogy egy ilyen műtét visszafordíthatatlan. Olyan dolgoktól fosztanád meg magad, amit örökre bánnál, lehet, hogy sok így a csalódás, és lehet, hogy a szerelem fájhat, és lehet, hogy néha nehéz, de megéri! és arra is gondolj, hogy soha nem lehetsz apa!

Ébresztő!

Gondold át!

Ha pedig komoly az elhatározás, akkor inkább legyél pap, vagy szerzetes, és ne csonkítsd meg magad feleslegesen.

Még előtted az élet.

2010. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

hát ha tényleg ezt szeretnéd te tudod de minden esetre írok én is pár infót

ha tényleg kasztráltatni akarod magad vagyis levágatni a heréidet, erekciód lenne de a nemi vágyad csökkenne, és szerintem bár ez nem biztos de nem nagyon hiszem hogy el tudnál élvezni, mert igaz hogy a pénisz izgatásával van az ejakuláció de az orgazmus a sperma úgymond kiengedésétől keletkezik a heréből (ha jól tudom)

16f

2010. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

bocs elírtam

*hát ha tényleg ezt szeretnéd te tudod de minden esetre írok én is pár infót

ha tényleg kasztráltatni akarod magad vagyis levágatni a heréidet, erekciód lenne de a nemi vágyad csökkenne, és szerintem bár ez nem biztos de nem nagyon hiszem, hogy lenne orgazmusod, mert igaz hogy a pénisz izgatása miatt keletkezik az orgazmus, de azt a sperma távozása okozza a herékből! (ha jól tudom)

16f

2010. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
65%
Nos, nagyon egyszerű. Megfogod a golyóidat, kirakod egy fatönkre, veszel egy baltát, és lecsapod. De még ennél is jobb a metszőollós módszer, azzal elég csak egyet nyisszantani. Mindjárt meg van oldva minden probléma!
2010. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

baltás téma

pedig más megoldás nincs

ha magadnak elintézed, onnantól ellátnak

már ha bele nem halsz addig

csupán kérésre senki nem fog kasztrálni

egyébként meg széles a net, olvasgass utána

2010. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!